فاینور دیشب شکست سنگینی را در لیگ اروپا برابر لاتزیو متحمل شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فاینورد بامداد امروز در حضور یک نیمه‌ای علیرضا جهانبخش با نتیجه ۴ بر ۲ در خانه لاتزیو ایتالیا شکست خورد. در این بازی که جهانبخش از ابتدای نیمه دوم به میدان رفت، لوئیز آلبرتو در دقیقه ۴، فلیپه اندرسون در دقیقه ۱۵ و ماتیاس وسینو در دقایق ۲۸ و ۶۳ برای لاتزیو گلزنی کردند. سانتیاگو خیمنس هم هر دو گل فاینورد را در دقایق ۶۹ (پنالتی) و ۸۸ به ثمر رساند.

آرنه اسلوت، سرمربی فاینورد به دنبال این شکست در شروع مرحله گروهی لیگ اروپا گفت: از نتیجه این بازی شوکه نیستم. شوک کلمه خوبی برای استفاده در فوتبال نیست اما از عملکرد تیم راضی نبودم. شما می‌توانید احساس کنید بازیکنان فاینورد با بهترین نیت به اینجا آمدند اما بیشتر از این نمی‌توانستند کاری کنند.

وی افزود: نیمه نخست با آنچه تصور می‌کردم بسیار متفاوت بود. وقتی در سطحی بازی می‌کنید که در هفته‌های اخیر برای آن آزمایش نشده‌اید چنین نتیجه‌ای هم به دست می‌آید. در نیمه نخست خیلی از بازی فاصله گرفتیم و توپ‌های ساده‌ای را از دست دادیم. وقتی از نظر ذهنی این طور باشید مالکیت توپ نیز بسیار دشوار می‌شود. از بازی فاینورد در نیمه‌ دوم راضی بودم و دو گل زدیم. البته لاتزیو نیز فرصت‌هایی داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.