مدیرعامل باشگاه آرمان گهر سیرجان:بی نظمی درسازمام لیگ بیداد می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های فوتبال آرمان گهر و خلیج‌فارس ماهشهر در حالی از ساعت ۱۸:۱۵ دیروز چهارشنبه آخرین دیدار هفته چهارم لیگ دسته اول را در ورزشگاه امام علی برگزار کردند که خبری از نظم و انضباط برای یک دیدار در سطح لیگ دسته اول نبود.

جواد هندیزی مدیرعامل باشگاه آرمان گهر در این رابطه گفت: علی‌رغم این‌که سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ایران برنامه رقابت‌ها را چند هفته زودتر اعلام می‌کنند تا تیم‌ها بتوانند برنامه سفر خود را تنظیم کنند، باز هم تیم ماهشهری نتوانست خود را به موقع به سیرجان برساند؛ اما تیم آرمان‌گهر نهایت همکاری را با سازمان لیگ انجام داد تا بازی با وجود ۲۴ ساعت تاخیر برگزار شود.

هندیزی در ادامه افزود: متاسفانه بی‌برنامگی سازمان لیگ باعث شد تا خاطره لیگ محلات برایمان زنده شود. اتفاق عجیب این بازی این بود که تیم ماهشهر در هفته چهارم لیگ دسته اول با کارت ملی اجازه بازی پیدا کرد. حتی ناظر بازی نیر سردرگم بود و تردید داشت که بازی را برگزار کند یا خیر؟ هیچ کدام از مسوولان سازمان لیگ هم پاسخگوی ناظر نبودند. اما درست در لحظه شروع مسابقه و در حالی که قرعه‌کشی جهت شروع بازی در حال انجام بود، عکس کارت بازیکنان ماهشهر توسط مسوولین سازمان لیگ از طریق واتساب ارسال شد و ناظر ترکیب اولیه بازیکنان ماهشهر را دوباره طبق عکس‌های ارسالی چک کرد و در ساعت ۱۸:۲۵ دقیقه و با ده دقیقه تاخیر اجازه بازی را صادر کرد.

مدیرعامل باشگاه آرمان‌گهر ضمن عرض خسته نباشید به مجموعه سازمان گفت: در شان لیگ دسته اول فوتبال کشور نیست که هفته چهارم برگزاری بازی‌ها، تیم‌ها با کارت ملی بازی کنند. اما اگر تیم ماهشهر قرار بود با کارت ملی بازی کند، چرا صبح بازی و یا حداقل دو ساعت قبل از بازی کارت‌ها برای ناظر محترم ارسال نشد؟ چرا تیمهایی که منظم هستند همیشه باید تاوان بی‌نظمی سایرین را بدهند؟ اگر تیم آرمان‌گهر هم با این مشکل مواجه بود، باز هم همین همکاری از سوی سازمان لیگ انجام می‌شد؟ بنابراین این شائبه بوجود می‌آید که الزام رعایت قانون فقط برای تیم‌های منظم است و سازمان لیگ برای تیم‌های خاص که از قانون فرار می‌کنند، تبصره پیدا می‌کند.

هندیزی در پایان افزود: مواردی که دیروز و در بازی آرمان‌گهر و خلیج‌فارس ماهشهر اتفاق افتاد، بسیار عجیب و قابل تامل بود و حتی ناظر بازی هم متعجب شده بود. کاش سازمان لیگ یک بار برای همیشه با این اتفاقات برخورد قاطع انجام می‌داد تا لیگ یک که ادعای حرفه‌ای شدن دارد نیز، به واقع در همین مسیر حرکت کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.