سرمربی شهرداری ماهشهر گفت : تشنه صعود هستیم و در این راه با تمام توان تلاش می‌کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهرداد خادمی سرمربی تیم شهرداری ماهشهر در خصوص قرعه این تیم در لیگ دسته دوم در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت : تمام دیدار های لیگ دسته دوم دشوار است و هیچ بازی را از پیش برنده نیستیم، در حال حاضر شناختی از تیم ها نداریم اما به نظر می‌رسد گروه ما کمی سخت تر از گروه دیگر است.

وی افزود : با برنامه ریزی مناسب و حمایت مدیران باشگاه توانستیم بازیکنان بسیار باکیفتی جذب کنیم و تمرینات بسیار خوبی نیز داشتیم و در حال حاضر در کنار هواداران منتظر شروع فصل جدید هستیم.

خادمی در ادامه گفت : از مهرداد شفیعی برای زحمات چند ساله در لیگ دسته دوم تشکر می‌کنم و امیدوارم با آمدن امیرحسین فراهانی جوان که در ابتدای کار جدیت خود را نشان داده تغییرات مثبتی در لیگ دسته دوم رقم بخورد و در اولین اقدام نظارت ویژه ای بر روی ورزشگاه ها داشته باشند.

خادمی تصریح کرد : اگر زمین ورزشگاه ها مناسب نباشد تیم ها نمی‌توانند فوتبال خوبی را ارائه دهند و قطعا سازمان لیگ مسئولیت بزرگی در این خصوص دارد و می‌تواند با نظارت خوب خود، مانع از پایین آمدن کیفیت بازی ها شود.

سرمربی شهرداری ماهشهر بیان کرد : بنده طی سال های گذشته تیم های بسیار خوبی داشتم و این فصل به دنبال تکمیل پروژه صعود هستم، شهرداری ماهشهر نیز تشنه صعود است و باید بگویم در کنار مسئولین، هواداران و بازیکنان قطعا به لیگ یک صعود می‌کنیم و خیالمان از صعود راحت است.

خادمی در پایان گفت : از اعضای شورای شهر، شهردار، مهندس حیدری مدیرعامل باشگاه، آقای فرج قنواتی و تمام اعضای باشگاه که همواره در کنار ما هستند تشکر می‌کنم و امیدوارم در پایان فصل جشن صعود را همراه هواداران پرشور ماهشهری برگزار کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.