در تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های باشگاهی اروپا، منچسترسیتی، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس، همچنان صدرنشین است. رئال به عنوان قهرمان چمپیونزلیگ هم در رده پنجم قرار دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اتحادیه فوتبال اروپا تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های باشگاه این قاره را اعلام کرد که بر این اساس، منچستر سیتی قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس، با 122 امتیاز جایگاه خود را در صدر حفظ کرده است.

سیتی در میان پنج تیمی بوده که در این فصل تمام بازی‌های خود در لیگ قهرمانان را برده و به همین دلیل حداکثر امتیاز(10 امتیاز) را کسب کرده است. این موضوع سبب شده است که شاگردان پپ گواردیولا صدرنشین باقی بمانند. 

در رده‌بندی کلی بایرن مونیخ دیگر تیمی که در این فصل همه بازی‌های اروپایی‌اش را برده، با 119 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد. لیورپول هم با 112 امتیاز که 8 امتیازش از ابتدای فصل تاکنون است، در جایگاه سوم رده‌بندی کلی یوفا قرار دارد. چلسی با امتیاز برابر در رده چهارم قرار دارد.

در همین حال رئال مادرید، قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا، با یک پله صعود و گرفتن جای پاری‌سن‌ژرمن، در رده پنجم قرار گرفته و تیم فرانسوی به رده ششم سقوط کرده است. بارسلونا، یوونتوس، آژاکس و منچستریونایتد هم در رده های هفتم تا دهم قرار دارند.

انتهای پیام/