از سیدعلی تا صفایی و زاهدی فرد؛

هفته هشتم لیگ یک با حضور داوران سرشناس برگزار خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته هشتم لیگ یک در حالی برگزار خواهد شد که فدراسیون در تصمیمی جالب، داوران شناخته‌شده را برای این هفته انتخاب کرده و قرار است لیگ آزادگان با سوت داوران سرشناس برگزار شود.

علی صفایی، محمدحسین زاهدی‌فرد، سیدمهدی سیدعلی، روح الله مومنی و علی اصغر مومنی پنج داوری هستند که در تست اخیر قبول شدند و حالا کمیته داوران در اولین قضاوت، بازیهای سطح دوم فوتبال ایران را برایشان در نظر گرفته است.

این در حالی است که از هفته‌های آینده این 5 نفر احتمالا به بازیهای لیگ برتر نیز خواهند رسید تا دست خداداد افشاریان برای انتخاب داوران بازتر از قبل باشد. نکته جالب اینکه سیدعلی داور آخرین دربی برگزار شده محسوب می‌شود.

کمیل غلامی، میثم حیدری و محمدرضا تارخ سه داور وسط دیگری هستند که این هفته در لیگ یک سوت خواهند زد و نکته جالب این است که این سه نفر نیز پیش‌تر در لیگ برتر قضاوت داشتند.

همچین محمدرضا مدیرروستا نیز در تست هفته گذشته توانست اجازه داوری را کسب کند و این هفته کمک داور بازی شهرداری آستارا و استقلال خوزستان خواهد بود.

سه شنبه ۱۹ مهر

مس شهربابک – شمس آذر قزوین- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه زینلی سرچشمه

محمدرضا تارخ- مرتضی هوشیار- علی فرازنمنش- علی سام- ناظر: براتعلی مولوی

فجرسپاسی شیراز – شهرخودرو مشهد- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز

مسعود حقیقی-رضا حیدری- علیرضا ممبنی-احسان اکبری- ناظر: مجید روغنی

رایکا(دریاکاسپین) بابل– خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه ۷ تیر بابل

کمیل غلامی- امیر قاسمی-محمد رعنایی-میثم صفاری-ناظر: رامین عرفانیان

سایپا تهران – ون پارس اصفهان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین  تهران

علی صفایی- مجتبی قاسمی-محسن حکیم-شاهین یزدانی-ناظر: سخاوت سلیمان نژاد

شهرداری آستارا – استقلال خوزستان - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه وحدت  آستارا

مهدی سید علی-محمدرضا مدیر روستا-علی رعیت-امیر معصومی- ناظر: صادق نوری

خیبر خرم آباد – چادرملو اردکان- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه تختی خرم آباد

سید علی اصغر مومنی- امید افخمی-هیوا بهمنی-امین خداداد پور-ناظر: ایرج ساعدی

شهرداری همدان – چوکا تالش - ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

میثم حیدری-رامین بابایی-حمیدرضا صحرائی-میثم عباسپور-ناظر:علی اکبر جهانی

پارس جنوبی جم – آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه تختی  جم

روح اله شریفی-محمد راهی-عباس یعقوبی-مجتبی افرا-ناظر: محسن فریمانی

استقلال ملاثانی – خوشه طلایی ساوه - ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

محمد حسین زاهدی فرد-فرزاد ایمانی نژاد-اکبر عمرانی-روح اله پناهی- ناظر: سعادت باغبانی

انتهای پیام/