بیانیه باشگاه بایرن مونیخ در مورد آلفونسو دیویس

بایرن مونیخ شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته نهم بوندسلیگا به مصاف بروسیا دورتموند رفت و با دریافتی گلی دیرهنگام به تساوی 2-2 برابر این تیم رضایت داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در ابتدای نیمه دوم و در حالی که بازی با نتیجه 0-2 به سود بایرن دنبال می‌شد، جود بلینگام و دیویس برای تصاحب توپ با یکدیگر درگیر شدند که در نهایت منجر به مصدومیت نگران کننده این بازیکن کانادایی شد. 

در حالی که جود بلینگام سعی می‌کرد توپ را از آن خود کند، پای راستش را بالا آورد تا به توپ ضربه بزند و از سوی دیگر دیویس نیز قصد داشت با سرش این توپ را دور کند که پای این هافبک انگلیسی به شدت با سر او برخورد کرد. 

پس از این صحنه بود که او روی زمین افتاد و کادر پزشکی بلافاصله برای رسیدگی به شرایطش وارد زمین شدند. دیویس به ناچار از زمین بازی بیرون رفت و این اتفاق در حالی رخ داد که چند نفر برای راه رفتن به او کمک می‌کردند و همین موضوع نگرانی بسیاری را برای هواداران بایرن و فوتبال‌دوستان ایجاد کرد. 

wr4hlls5

باشگاه بایرن مونیخ بعدازظهر امروز در تشریح وضعیت مدافع کانادایی خود اعلام کرد که آلفونسو دیویس دچار ضرب‌دیدگی جمجمه شده است و امروز استراحت می‌کند و در تمرینات شرکت نخواهد کرد. دیویس در حال حاضر با وجود شرایط پیش آمده، وضعیت خوبی دارد. این باشگاه اعلام نکرده که دیویس 21 ساله چه زمانی آماده بازی خواهد بود اما به نظر نمی‌رسد او بتواند بایرن را در بازی بعدی برابر ویکتوریا پلژن همراهی کند.

انتهای پیام/