اتفاقات بازی با استقلال به سود فولاد تمام شد

مربی ایرانی شاغل در فوتبال آمریکا گفت: جواد نکونام بعد از بازی اعتراف به بازی دفاعی کرد که البته با نفراتی که این تیم در اختیار دارد، چنین سبک بازی بسیار عجیب و غیر حرفه ای به نظر می رسد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 شایان جهانگیری مربی ایرانی شاغل در فوتبال امریکا درباره دیدار تیم های استقلال و فولاد اظهار داشت: استقلال با ترکیب ٤-٣-٣ و فولاد با ترکیب اولیه ٤-٤-٢ به مصاف هم رفتند.

دو تیم بازی را متعادل شروع کردند و هیچکدام خیلی تمایل به حمله نداشتند. در این بین تیم فولاد در دقیقه ١٦ روی اشتباه مدافعان استقلال روی یک ارسال از کرنر توسط مجید علیاری به گل رسید.

بعد از گل خیلی سریع حالت بازی عوض شد و استقلال رو به بازی تهاجمی آورد و فولاد خیلی سریع به فاز دفاعی رفت و به سیستم ٥-٤-١ رو آورد. در عین حال استقلال موفق به ساختن چند موقعیت خطرناک شد که توسط مهاجمین این تیم به بیرون رفت.

وی ادامه داد: استقلال نیمه دوم را هجومی آغاز کرده و از همان ابتدا صاحب توپ و میدان بود ولی در مقابل فولاد هم خیلی خوب دفاع میکرد و حتی در دقایقی رو به سیستم ٦-٣-١ اورد و با ٤ مدافع کناری بازی کرده تا بتواند فضای جناحین را از استقلال بگیرد.

با این حال روی یک کرنر و اشتباه دروازه بان فولاد، استقلال توسط محبی به گل رسید. بعد از گل حملات استقلال ادامه داشت و فولاد بیشتر به لاک دفاعی وارد شد. در ادامه استقلال توانست چند موقعیت خطرناک هم در نیمه دوم بدست بیاورد که همه آنها از دست رفتند.

در نقطه مقابل فولاد حتی یک موقعیت هم در جریان بازی نداشت و فقط به دنبال استفاده از ضربات ایستگاهی بود.ی البته این بازی چند صحنه مشکوک داوری هم داشت که اکثرا به نفع فولاد تمام شد.

این مربی در پایان گفت: همانطور که از بازی معلوم بود، جواد نکونام بعد از بازی اعتراف به بازی دفاعی کرد و گفت فقط برای نباختن به ازادی امده بودند، البته با نفراتی که این تیم در اختیار دارد، چنین سبک بازی بسیار عجیب و غیر حرفه ای به نظر میرسد.

انتهای پیام/