پرسپولیس برخلاف سال قبل عملکرد بسیار خوبی در کارهای دفاعی داشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی از بزرگترین مشکلات پرسپولیس در فصل گذشته ،ضعف این تیم در کارهای دفاعی بود. استقلال به عنوان قهرمان لیگ بهترین خط دفاعی را در اختیار داشت و کمترین گل خورده را بین تیم‌های لیگ برتری داشت.

یحیی گل محمدی که تیمش آمار دفاعی بدی در فصل گذشته داشت، در پست دروازه‌بان و خط دفاعی تیمش تغییرات زیادی را به وجود آورد و نفراتی مثل علیرضا بیرانوند ، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی و دانیال اسماعیلی فر را به تیمش اضافه کرد.

پرسپولیس به عنوان صدرنشین فعلی لیگ برتر کمترین گل خورده را دارد و عنوان بهترین خط دفاعی برای این تیم است. تیم یحیی گل محمدی تا اینجای فصل ۳ گل خورده و مدافعان و گلر این تیم عملکرد بسیار خوبی در این فصل به نمایش گذاشتند.

یحیی گل محمدی بعد از ناکامی در فصل گذشته و شکست به رقیب سنتی در راه قهرمانی ، به خوبی متوجه شد که فرمول قهرمانی داشتن یک گلر مطمئن ،خط دفاعی خوب و در مجموع کم گل خوردن است. از همین رو برای این فصل روی خط دفاعی و دروازه‌بان خود سرمایه گذاری زیادی انجام داده و بازیکنان باکیفیتی را به خدمت گرفته است.

در کنار عملکرد خوب دفاعی و کم گل خوردن، تیم یحیی یک مهاجم گلزن و چارچوب شناس به نام لوکادیا در اختیار دارد که می‌تواند از فرصت‌های اندک گلزنی هم بیشترین استفاده را ببرد. هرچند نمی‌شود از الان تیم قهرمان را پیشبینی کرد ولی با همین فرمول قطعا پرسپولیس یکی از مدعیان جدی قهرمانی خواهد بود. 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.