طبق ادعای نشریه دیلی استار، باشگاه منچستریونایتد کریستیانو رونالدو را به دلیل بی انضباطی در جریان بازی مقابل تاتنهام، یک میلیون پوند جریمه کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منچستریونایتد چهارشنبه شب موفق شد 2-0 تاتنهام را شکست بدهد اما این پیروزی دلچسب تحت تاثیر حرکت کریس رونالدو در دقایق پایانی قرار گرفت.
در حالی که هنوز دقایقی از بازی مانده بود، این ستاره پرتغالی با نارضایتی راهی رختکن شد؛ اقدامی که واکنش هواداران این تیم در شبکه های اجتماعی را به دنبال داشت.

روندو در آخرین دقایق بازی در حالی که هنوز سوت پایان به صدا درنیامده بود، راهی رختکن شد.

علاوه بر این دیلی میل فاش کرد که پیش از اینکه رونالدو راهی رختکن شود، اریک تن هاخ قصد داشت او را در دقایق پایانی به زمین بفرستد اما این ستاره پرتغالی حاضر نشد در آن لحظات وارد بازی شود.

روز گذشته رسانه های انگلیسی اعلام کردند رونالدو که تا اینجای فصل عملکرد چندانی درخشانی نداشته، جدا از سایر اعضای تیم تمرین خواهد کرد.

این واکنش شدید باشگاه منچستریونایتد نشان می دهد که آنها از تصمیم تن‌هاخ حمایت می کنند.

کریستیانو رونالدو به دلیل رفتارش در دیدار برابر تاتنهام، مقابل چلسی در ترکیب این تیم حضور نخواهد داشت و تمرینات خود را نیز با تیم زیر ۲۱ ساله‌ها انجام خواهد داد. همچنین طبق ادعای دیلی استار، حقوق ۲ هفته(یک میلیون پوند) به عنوان جریمه به او پرداخت نخواهد شد. 

لازم به ذکر است که رونالدو روز گذشته با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، به نوعی بابت رفتار خود در بازی با تاتنهام عذرخواهی کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.