شنیده‌ها حکایت از آن دارد که یکی از رقیبان اصلی پرسپولیس در لیگ فصل جاری خواستار خرید قرضی مهدی عبدی در نیم فصل شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی عبدی که فصل گذشته با هفت گل زده بهترین گلزن تیمش بود در فصل جاری به بازیکن همیشه ذخیره تبدیل شده است که چند بازی را هم به دلیل مصدومیت در تمرینات از دست داد. همین امر شایعه احتمال جدایی او در نقل و انتقالات زمستانی را بر سر زبان‌ها انداخته است.

از طرفی درخشش یورگن لوکادیا در خط حمله پرسپولیس و بازگشت شیخ دیاباته به مسابقات فصل جاری لیگ برتر کمترین فرصت را به مهدی عبدی برای خودنمایی در ترکیب پرسپولیس داده است. دو مهاجم خارجی که به نظر می‌رسد در نیم فصل دوم لیگ برتر نیز گزینه‌های اصلی یحیی گل‌محمدی برای بازی در خط حمله سرخپوشان باشند.

البته گفته می‌شود آمادگی مهاجمان پرسپولیس و احتمال بازگشت عیسی آل‌کثیر به پرسپولیس نیز باعث حضور عبدی در لیست مازاد یحیی گل‌محمدی برای نیم فصل نشده است و سرمربی سرخپوشان هیچ تصمیم و علاقه‌ای به کنار گذاشتن مهاجم جوان خود ندارد. این مهاجم جوان که فصل گذشته با ۷ گل زده (بدون حتی یک پنالتی) بهترین گلزن تیمش محسوب می‌شد در نقل و انتقالات تابستانی نیز با پیشنهاد خوبی از لیگ پرتغال مواجه شده بود اما یحیی گل‌محمدی با جدایی‌اش مخالفت کرد.

سرمربی پرسپولیس در آن مقطع با کمبود مهاجم روبرو بود و برهمین اساس اجازه جدایی به مهدی عبدی نداد اما شاید در نیم فصل و نقل و انتقالات زمستانی با توجه به ترافیک شدید خط حمله پرسپولیس دیگر مخالفت نکند.

در همین راستا شنیدیم سرمربی پرسپولیس به شرطی که مهدی عبدی به تیم‌های رقیب تیمش (برای کسب عنوان قهرمانی) نرود ممکن است اجازه جدایی قرضی او را صادر کند. این مهاجم جوان قائم‌شهری در فصل جاری فرصت چندانی برای بازی در ترکیب سرخپوشان تهرانی پیدا نکرد اما هنوز ۳ سال دیگر با پرسپولیس قرارداد داشته و بدون اجازه این تیم قادر به جدایی نیست.

البته شنیده‌ها حکایت ازآن دارد که یک تیم شهرستانی و یک تیم تهرانی هم که رقیبان اصلی پرسپولیس به حساب نمی‌آیند نیز خواستار استخدام قرضی مهدی عبدی شده اند.

هر چند خود مهدی عبدی دوست دارد در پرسپولیس بماند اما از طرفی دیگر او شانسی برای بازی کردن در تیم یحیی گل‌محمدی ندارد و... باید منتظر ماند و دید این مهاجم مازندرانی و باشگاه پرسپولیس در نهایت چه تصمیمی‌خواهند گرفت؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.