با دعوت از علی کریمی ، کار دو ستاره استقلال برای حضور در قطر بسیار سخت خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

استقلال در مینی کمپ قبلی تیم ملی ۶ نماینده را داشت و بیشترین تعداد ملی پوش برای این تیم بود. نفراتی مثل حسین حسینی ، ابوالفضل جلالی ، صالح حردانی ، روزبه چشمی ، مهدی مهدی پور و محمد محبی بازیکنانی بودند که از استقلال به تیم ملی دعوت شدند و شانس حضور در جام جهانی را داشتند.

در اردوی جدید تیم ملی که بعد از برگزاری هفته یازدهم لیگ برتر شروع شده ، خبری از بازیکنان استقلال نیست و قرار است نفرات دعوت شده از این تیم بعد از بازی سوپرجام به اردوی تیم ملی اضافه شوند. با اعلام باشگاه کایسری اسپور ترکیه،  سید مجید حسینی و علی کریمی به اردوی تیم ملی ایران دعوت شدند و قرار است این دو بازیکن در قطر و برای بازی دوستانه مقابل تونس در اختیار کادرفنی تیم ملی قرار بگیرند.

اینکه چرا کریمی بعد از مدت ها مصدومیت و بعد از تنها چند بازی در لیگ ترکیه به تیم ملی دعوت شده سوالی است که کی روش باید جواب آن را بدهد، ولی دعوت از این بازیکن بدترین خبر ممکن برای دو ستاره استقلال خواهد بود.

روزبه چشمی و مهدی مهدی پور دو هافبک دفاعی استقلال در تیم ملی هستند و به غیر از این دو بازیکن نفراتی چون عزت اللهی ، نوراللهی ، سرلک و امید ابراهیمی هم در تیم ملی حضور دارند که پستشان هافبک دفاعی و میانی است. با توجه به اینکه حضور این ۴ بازیکن تقریبا در تیم ملی قطعی است ، دعوت از علی کریمی به ضرر چشمی و مهدی پور تمام خواهد شد و کار این دو بازیکن برای حضور در جام جهانی خیلی سخت خواهد شد.

با توجه به محدودیت در لیست و اینکه کی روش فقط می تواند ۲۶ بازیکن را با خود به قطر ببرد، طبیعتا نیازی به این تعداد هافبک دفاعی و میانی نخواهد داشت و از بین این نفرات حداقل ۲ بازیکن خط خواهند خورد. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.