گابی‌گل اطمینان دارد که فلامینگو می تواند در فینال احتمالی جام جهانی باشگاه‌ها رئال مادرید را شکست دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سه روز پیش فلامینگو توانست قهرمان جام لیبرتادورس شود و به این ترتیب حریف اصلی رئال مادرید برای قهرمانی جام جهانی باشگاه ها خواهد بود. تورنمنتی که نه هنوز تاریخ دقیقش مشخص است و نه میزبانش تعیین شده است. به احتمال زیاد فینال این تورنمنت بین رئال و فلامینگو برگزار خواهد شد و تیم برزیلی از حالا بی‌تاب این بازی است.

گل برتری فلامینگو را گابریل باربوسا ملقب به گابی‌گل زد. او در مصاحبه با آاس گفت:«من همیشه آماده درخشش و گلزنی در بازی های حساس هستم. قبلا در فینال لیبرتادورس گل زده بودم و این بار هم گل زدم. برایم اینکه بازی فینال باشد یا یک بازی عادی مهم نیست و فقط به گلزنی فکر می کنم. روی گلی که زدم همکاری اورتون ریبیرو و رودینی عالی بود. ما تیم یکدست و متحدی هستیم که می تواند در هر رقابتی پیروز شود.»

در جشن قهرمانی فلامینگو بازیکنان این تیم شعار می دادند که رئال، حالا نوبت تو است. گابی‌گل در این رابطه گفت:«فاتح جام لیبرتادورس شدیم ولی هنوز لیگ برزیل باقیمانده است. هر زمان تاریخ جام جهانی باشگاه ها مشخص شود، به آن بازی ها هم فکر خواهیم کرد. ما یک بار در فینال جام جهانی باشگاه ها برابر لیورپول بازی کردیم و در وقت های اضافه باختیم. نبردی پایاپای داشتیم و شاید حق‌مان باخت نبود. رئال بدون هیچ تردیدی بزرگترین باشگاه دنیاست و تاریخی باورنکردنی دارد. آنها 14 بار فاتح لیگ قهرمانان شده اند ولی مطمئنم برابر این تیم بدون ترس و شجاعانه بازی خواهیم کرد. رئال اغلب در فینال ها نمی بازد ولی ما تلاش می کنیم پیروز شویم.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.