تصاویر منتشر شده از آمادگی جسمانی روبرت لواندوفسکی، ستاره بارسلونا، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لواندوفسکی تابستان امسال تصمیم گرفت به دوران درخشان حضورش در بایرن مونیخ خاتمه دهد و با جدایی از این تیم، پیراهن بارسلونا را در فصل جدید به تن کند. 
این ستاره لهستانی پس از حضور در نوکمپ نیز به درخشش خود در زمین بازی ادامه داد و تا به حال گل‌های بسیاری را برای این تیم به ثمر رسانده که اهمیت بسیاری هم برای بارسا داشته است. 
با این حال، در ساعات گذشته تصویری از این بازیکن و تغییر ظاهری او در چند ماه اخیر در شبکه‌های اجتماعی متفاوت از سوی کاربران منتشر شده که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. 


در این تصاویر به خوبی مشهود است که ماهیچه‌های بدن لواندوفسکی در زمان حضورش در بایرن مونیخ بسیار حجیم‌تر از تصویری است که لوا را در تمرینات بارسا در چند روز اخیر نشان می‌دهد و همین باعث شده که بسیاری این سوال را مطرح کنند که حضور در بارسا با این بازیکن چه کرده است. 


گمانه‌زنی‌های بسیاری از سوی کاربران توییتر در این زمینه انجام شده و بسیاری به این موضوع اشاره کرده‌اند که بایرن به این معروف است که تمرینات پر فشاری برای بازیکنانش در نظر می‌گیرد و فشار زیادی از نظر آمادگی و بدنسازی روی آنها می‌‌گذارد که بیشتر از هر باشگاه دیگری در اروپاست و یکی از دلایل اصلی چنین تغییر قابل توجهی همین موضوع و تفاوت عملکرد اعضای کادر فنی بارسا و بایرن است. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.