تیم ملی فوتبال ایران امشب آخرین بازی تدارکاتی خود را در استادیوم آزادی برگزار می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ملی ایران آخرین بازی تدارکاتی خانگی خود را در استادیوم آزادی و برابر نیکاراگوئه برگزار می‌کند.

مسابقه‌ای که بدون حضور لژیونرها و با تلفیق بازیکنان داخلی و بازیکنان جوانان و رده امید برگزار می‌شود و بیشتر به منظور بازگرداندن بازیکنان به شرایط مسابقه است.

تیم ملی سه روز بعد از این مسابقه، یعنی ۲۲ آذر ماه به قطر اعزام می‌شود و آخرین بازی تدارکاتی خود قبل از شروع جام جهانی را ۲۵ آذر برابر تونس انجام می‌دهد.

گزارش زنده مسابقه ایران و نیکاراگوئه را از این صفحه پیگیری کنید:

روز: پنجشنبه؛ تاریخ: ۱۴۰۱/۰۸/۱۹

ساعت: ۱۹:۳۰

استادیوم : آزادی

داور: گل مراد سادولو

کمک‌ها: اکمل بوریف، فرخود کولاروف

ایران: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، محمدحسین کنعانی زادگان، ابوالفضل جلالی، رامین رضاییان، روزبه چشمی، میلاد سرلک، امید نورافکن، مهدی ترابی، وحید امیری و سید آریا برزگر

سرمربی: کارلوس کی‌روش

نیکاراگوئه: الیر لوپز، ماروین فلتس، اریک تلز، داویلا، اکودو، جیسون کورونل، مونکادا، هارولد مدینا، مارلون لوپز، فلورس، ترمینو

سرمربی: مارکو آنتونیو

گزارش بازی:

دقیقه ۵: وحید امیری پس از توپ ربایی از بازیکن نیکاراگوئه سانتری را به محوطه جریمه انجام داد که ضربه سر ترابی به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۰: شوت برایان لوپز از داخل محوطه جریمه در اختیار علیرضا بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه ۱۵: پس از اشتباه مدافع نیکاراگوئه توپ به امید نورافکن رسید و او از سمت چپ سانتر زمینی به محوطه جریمه انجام داد که توپ به ترابی رسید. وی در ادامه با دریبلی مدافع پیش روی خود را محو کرد و با ضربه‌ای محکم گل اول را برای ایران به ارمغان آورد.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.