فالی، مدافع کادیز، که ضربه عامدانه او به رودریگو باعث تنش زیادی در بازی شب گذشته رئال-کادیز شد، ضمن دفاع از خود گفت که رودریگو پسر خوبی است ولی او در مورد وینیسیوس عقیده‌ای دیگر دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال شب گذشته کادیز را 2-1 برد تا فاصله با بارسا را به دو امتیاز کاهش دهد. این آخرین بازی قبل از جام جهانی رئال بود. دیداری که در نیمه اول به خاطر خطای عامدانه فالی روی رودریگو پرحاشیه نیز شد. فالی از داور کارت زرد گرفت ولی رئالی ها معتقد بودند او باید کارت قرمز می گرفت. فالی در این بازی بارها با وینیسیوس نیز درگیری لفظی پیدا کرد.

فالی در پایان بازی گفت :«بله، من رودریگو را زدم ولی ضربه آنطور که شما در تصویر دیدید، شدید نبود. می خواستم مهارش کنم و اگر VAR دخالت نکرد یعنی همان کارت زرد کافی بود و دلیل این همه جنجال را نمی فهمم. البته من در جریان بازی به اندازه کافی روی رودریگو خطا کردم که در فوتبال و با توجه به سبک بازی او طبیعی است. او می گوید با آرنج و به عمد زدم ولی درست نیست.»

فالی ادامه داد :«نام نمی برم ولی در رئال یک بازیکن بود که بارها در زمین بی احترامی می کرد. در فوتبال هر چه در زمین رخ می دهد همان جا می ماند ولی بعضی خط قرمزها باید رعایت شوند. رودریگو پسر خوبی است و متاسفم که آنطور زدمش. با او در تونل ورزشگاه حرف زدم و مشکلی نداشتیم اما در مورد وینیسیوس حرفی برای گفتن ندارم. یعنی ترجیح می دهم چیزی نگویم. باشگاه رئال مادرید باید او را کنترل کند چون از حد و حدودش فراتر می رود.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.