اسامی بازیکنان تیم ملی قطر برای حضور در رقابت های جام جهانی اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 با نزدیک شدن به ضرب الاجل فیفا برای اعلام اسامی بازیکنان حاضر در رقابت های جام جهانی 2022 قطر، حالا اکثر تیم های حاضر در این تورنمنت، فهرست مد نظر سرمربیان خود را به صورت رسمی اعلام می کنند و کشور میزبان نیز از این قاعده مستثنی نیست.

فلیکس سانچز سرمربی قطری ها اسامی 26 بازیکن مورد نظر خود، برای حضور در جام جهانی را معرفی کند که این اسامی، سورپرایز خاصی را به دنبال نداشت و بازیکنانی که در این سالها برای قطر به میدان رفته اند، در جام جهانی نیز حضور خواهند داشت.

تنها تغییرات قابل ذکر در اسامی بازیکنان قطر، خط خوردن عبد الرحمان فهمی است که به دلیل مصدومیت، جام جهانی را از دست داد. همچنین، نایف الحضرمی، مصطفى طارق و جاسم الجابر برای اولین بار به تیم ملی قطر دعوت شدند تا حضور در جام جهانی را تجربه کنند.

نکته عجیب اینکه سیزده بازیکن از السد و 6 بازیکن از الدحیل، اکثریت فهرست میزبان جام جهانی را تشکیل داده اند.

اسامی بازیکنان قطر برای حضور در جام جهانی به شرح زیر است:
دروازه بانان: مشعل برشم و سعد الشیب (السد) و یوسف حسن (الغرافه)

مدافعان: طارق سلمان، بوعلام خوخی، عبدالکریم حسن، پدرو میگوئل و مصعب خضر (السد)، بسام الراوی و اسماعیل محمد (الدحیل)، همام احمد الامین (الغرافه)، جاسم جابر (العربی)

هافبک ها: کریم بوضیاف، عاصم مادبو (الدحیل)، عبدالعزیز حاتم (الریان)، علی اسد، محمد وعد، سالم الهاجری و مصطفی طارق (السد)

مهاجمان: اکرم عفیف و حسن الهیدوس (السد)، المعز علی و محمد مونتاری (الدحیل)، نایف الحضرمی (الریان)، خالد منیر (الوکره)، محمد علاءالدین (الغرافه)

 
برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.