صالح حردانی به تازگی نسبت به عدم حضور در لیست تیم ملی واکنش نشان داده و یکی از دلایل امر را کمک نکردن از سوی ریکاردو ساپینتو دانسته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

صالح حردانی در حالی که فصل گذشته یکی از مهره‌های کلیدی تیم استقلال به شمار می‌رفت، این فصل خیلی در ترکیب تیم به بازی گرفته نمی‌شود و ترجیح مربی پرتغالی این است که از آرتور کوین یامگا در ترکیب تیم بهره ببرد.

نه فقط صالح حردانی بلکه خیلی از پیشکسوتان استقلال حق صالح حردانی را حضور در ترکیب تیم می‌دانند و اگر این اتفاق رخ می‌داد، اکنون این بازیکن شانس بیشتری برای حضور در لیست نهایی تیم ملی داشت. به هر صورت کارلوس کی روش بعد از بازی استقلال در برابر نساجی که با قهرمانی استقلال در سوپر جام همراه بود، از صالح حردانی، مهدی مهدوی پور و محمد محبی برای حضور در تمرینات ریکاوری تیم ملی دعوت نکرد و از آنها خواست برای استفاده از تطعیلات برنامه ریزی کنند. حردانی در واکنش به این اتفاق گفت: ریکاردو ساپینتو به او در قرار گرفتن در لیست نهایی تیم ملی کمک نکرده است.

در فضای مجازی شایعه شده که ریکاردو ساپینتو در بازگشت به تهران حتما با صالح حردانی برخورد می‌کند و ممکن است مدتی او را از تمرینات تیم کنار بگذارد، اما این تنها یک حدس و گمان و پیش داوری است. باید به این نکته مهم اشاره کرد صالح حردانی با احترام به نسبت به تصمیم ریکاردو ساپینتو صحبت کرده است و ناراحتی او از عدم حضور در ترکیب تیم استقلال، احساس واقعی اش بوده و این موضوع می‌تواند از سوی دیگر بازیکنان نیمکت نشین استقلال هم مطرح شود.

بی شک ریکاردو ساپینتو در این شرایط احساسات و ناراحتی خط خوردن از تیم ملی را درک می‌کند و تصمیمی مبنی بر اخراج صالح حردانی نمی‌گیرد و شاید مثل امیر ارسلان مطهری به او کمک کند که دوباره به یکی از مهره‌های کلیدی تیم تبدیل شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.