آ. ا. ک آتن با بازی یکی از دو مدافع ایرانی خود دیدار مقابل المپیاکوس را آغاز می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در مهم‌ترین مسابقه هفته سیزدهم سوپر لیگ یونان، تیم‌های المپیاکوس و آ. ا. ک آتن که در جایگاه‌های سوم و دوم جدول این رقابت‌ها قرار دارند، از ساعت ۲۱ امشب(به وقت ایران) در ورزشگاه کارایسکاکیس به مصاف هم خواهند رفت.

احسان حاج‌صفی، کاپیتان تیم ملی ایران که پس از ۶ مسابقه دوری از ترکیب رقابت‌های سوپر لیگ یونان، در دیدار اخیرشان مقابل اوفی‌کرت مجددا به جمع ۱۱ بازیکن اصلی آ. ا. ک آتن برگشته بود، امشب جزو نفرات ثابت تیمش قرار نگرفته و برابر المپیاکوس نیمکت‌نشین است.

میلاد محمدی، دیگر ملی‌پوش ایرانی آ. ا. ک آتن که پس از دو حضور متوالی در ترکیب این تیم در مسابقه هفته قبل به طور کامل نیمکت‌نشین بود، امشب برابر المپیاکوس جای حاج‌صفی را در سمت چپ خط دفاعی تیمش گرفته است.

این مدافع ایرانی که در ۹ مسابقه این فصل سوپر لیگ یونان به میدان رفته و یک پاس گل داده، در پرواز به دوحه همراه حاج‌صفی خواهد بود و امیدوار است در لیست نهایی جام جهانی هم قرار بگیرد.

یاران حاج‌صفی و محمدی ۲۸ امتیازی و تیم دوم جدول سوپر لیگ یونان هستند که چهار امتیاز بیشتر از المپیاکوس، حریف امشب خود دارند و با کسب هر نتیجه‌ای در این دیدار جایگاه‌شان را از دست نمی‌دهند یا صدرنشین نخواهند شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.