دروازه‌بان آسیب دیده تیم ملی فوتبال ایران اصرار دارد باوجود شرایطی که برایش پیش آمده در دیدار برابر ولز درون دروازه بایستد اما نه سرمربی و نه کادر پزشکی با این اصرار موافق نیستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شکست ۶ بر ۲ تیم ملی ایران مقابل انگلیس در نخستین بازی این رقابت‌ها با آسیب‌دیدگی شدید علیرضا بیرانوند همراه بود. دروازه‌بان اول ایران در همان دقایق ابتدایی با برخوردی که با سید مجید حسینی مدافع خودی داشت دچار شکستگی بینی شد تا نتواند بازی را ادامه دهد.

بیرانوند پس از پایان بازی مورد معاینه ویژه پزشکان فیفا قرار گرفت و با توجه به ادامه خونریزی و افت فشار بسیار زیاد به بیمارستان منتقل شد.

خروج بیرانوند با ورود سیدحسین حسینی همراه بود اما او نتوانست مقابل حملات پر تعداد سه شیرها عملکرد مطلوبی داشته باشد تا انتخاب دروازه‌بان برای دیدار بعدی مقابل ولز تبدیل به کابوس کی‌روش شود.

کارلوس کی‌روش که مورد انتقاد تند و تیز اهالی فوتبال قرار گرفته است با اخبار نامناسب از شرایط بازگشت بیرانوند روبرو است. پزشکان تیم ملی ایران با مشورت متخصصان گوش، حلق و بینی اجازه نمی‌دهند بیرانوند که بینی‌اش را گچ گرفته است فعلا تمرین کند.

با این حال دروازه‌بان تیم ملی ایران اصرار خیلی زیادی برای ادامه حضور در ترکیب تیم ملی ایران دارد اما با مخالفت تمام اعضای کادر پزشکی و فنی روبرو شده است.

پیگیری‌ها از اردوی تیم ملی ایران نشان می‌دهد کی‌روش از بیرانوند خواسته است اصلا به فکر بازی کردن نباشد و به استراحت مطلق بپردازد.

همچنین قرار است جلسه پزشکی در خصوص بیرانوند امشب انجام شود تا تکلیف نهایی در این باره مشخص شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.