پایین تر از امپابه، مسی و لواندوفسکی

با وجود حذف تیم ملی ایران از رقابت‌های جام جهانی مهدی طارمی به عنوان یکی از بهترین‌های تیم در برخی از آمار تهاجمی در میان موفق‌ترین ها قرار دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مهدی طارمی مهاجم شماره تیم ملی که در این دوره ازرقابت‌های جام جهانی موفق شد با زدن دو گل بهترین مهاجم فوتبال ایران در ادوار جام‌های جهانی لقب بگیرد یکی از بهترین مهاجمان از نظر تعداد شوت به دروازه حریفان است.

مهاجم تیم فوتبال پورتو پرتغال در این دوره در سه بازی و مجموع 270 دقیقه موفق شده 2 شوت در چارچوب به سمت دروازه حریفان شلیک کند و در رده ششم بهترین‌ها جای بگیرد.

کیلیان امباپه مهاجم تیم ملی فرانسه با 6 و لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی با 5 شوت به چارچوب در رده های اول و دوم جدول بیشترین شوت به چارچوب توسط یک بازیکن قرار دارند. لواندوفسکی از لهستان (3)، فرناندز از پرتغال(3) و پولیسیچ از آمریکا (3) در رده های دوم و سوم قرار دارند.

طارمی در این رقابت‌ها علاوه بر زدن دو گل یک پاس گل هم در بازی برابر ولز در کارنامه خودش ثبت کرد تا عملکردی قابل قبول را از نظرآمار فردی برای خودش به جا گذاشته باشد. مهاجم تیم ملی در این دوره از رقابت‌ها در مجموع چهار بار اقدام به شوت کرده بود که 2 تا از آنها (50%) تبدیل به گل شدند.

ul4sxa0p

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.