خاویر تباس، رئیس لالیگا، بازگشت لیونل مسی به بارسلونا را ماموریت دشواری می داند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لیونل مسی در سال 2021 و پس از اینکه بارسلونا نتوانست راه حلی برای فرار از قوانین سخت مالی لالیگا پیدا کند، با این باشگاه خداحافظی کرد. حالا شایعاتی در مورد مقصد بعدی این ستاره آرژانتینی به گوش می رسد و از اینتر میامی و البته بارسلونا به عنوان مشتریان جدی مسی نام برده شده است. اما خاویر تباس، رئیس لالیگا، مدعی شد نهایی شدن این انتقال به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت.

خاویر تباس گفت: "من نمی دانم لیونل مسی چه می خواهد و چه هدفی برای آینده در سر دارد. اول از همه سوال اینجاست که آیا او اصلا می خواهد پاری سن ژرمن را ترک کند یا خیر. نکته دوم این است که آیا پاری سن ژرمن به او این اجازه را می دهد یا نه. مسئله سوم نیز بحث دستمزد و درآمدزایی برای لیونل مسی خواهد بود. درست می گویم یا نه؟

اگر همه این سه چیز سر جای خود قرار بگیرند و خواسته لیونل مسی برای بارسلونا مبلغ قابل قبولی باشد، این اتفاق رخ خواهد داد و از نظر قوانین مالی لالیگا نیز مشکلی در این رابطه ایجاد نمی شود. اما همه چیز بستگی به دستمزد او در بارسلونا دارد. اگر این همان رقمی است که مسی در زمان ترک بارسلونا در سال 2021 دریافت می کرد، بازگشت او ممکن نخواهد بود. پرداخت این رقمی که لئو مسی در حال حاضر دریافت می کند فقط در توان باشگاهی مانند پاری سن ژرمن است."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.