مهاجم اهل مالی پرسپولیس برای جدال با پیکان هم دور از دسترس کادرفنی خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شیخ دیاباته که پیش از دربی دچار آسیب دیدگی شده، همچنان زیر نظر کادرپزشکی تمرینات آماده‌سازی را دنبال می‌کند تا برای جدال این هفته مقابل پیکان نیز نتواند تیمش را همراهی کند.

بعد از جدایی و فسخ قرارداد یورگن لوکادیا اکنون پرسپولیس با خلا بزرگی در خط حمله مواجه شده که مصدومیت مهاجم اهل مالی نیز دردسر سرخپوشان را افزایش داده است.

دیاباته پیش از دربی دچار آسیب دیدگی شده تا طبق پیش بینی یحیی گل‌محمدی که قبل از جذب این مهاجم نگران مصدومیت‌های سریالی‌اش بود، این مساله به دردسر بزرگی برای این تیم مواجه شود.

پرسپولیس برای دیدار حساس مقابل استقلال دیاباته و لوکادیا را که در این فصل هفت گل به ثمر رسانده‌اند را در اختیار نداشت و اکنون باید دید برای ادامه فصل شرایط به چه شکل برای این تیم پیش خواهد رفت. لوکادیا به طور رسمی پایان همکاری‌اش با این تیم را اعلام کرده و دیاباته هم فعلا به دلیل مصدومیت در اختیار کادرفنی نیست و آمادگی‌اش برای ادامه فصل نیز نامشخص است. این مهاجم اهل مالی از زمان حضور در پرسپولیس دومین مقطعی است که به دلیل مصدومیت در اختیار یحیی گل‌محمدی قرار ندارد تا سرمربی سرخ‌ها حسابی بابت این موضوع کلافه باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.