رئیس فدراسیون فوتبال گفت: خبر رفع تعلیق امروز، خبر خوبی بود اما در عین حال مسئولین فدراسیون فوتبال را فوق‌العاده زیاد می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی تاج  در حاشیه بازدید از نخستین زمین چمن هیبریدی در جزیره کیش درباره رفع تعلیق رسمی کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، گفت: این موضوع را ما قبلا اعلام کرده بودیم اما کنفدراسیون آن زمان به صورت رسمی اعلام نکرده بود.خوشبختانه نیم ساعت پیش، AFC به صورت رسمی رفع تعلیق کمیته صدور مجوز ایران VH به شکل رسمی اعلام کرد.

وی در ادامه گفت: این یک خبر خوب برای فوتبال کشور است.از ابتدا به دنبال تحقق آن بودیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. بحث دیگر در این موضوع که در اطلاعیه کنفدراسیون نیامده، این است که اگر این بار فدراسیون فوتبال مثل قبل مشمول سندسازی برای باشگاه‌ها در بحث صدور مجوز شود، این بار خود فدراسیون فوتبال تعلیق می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: در آن شرایط فدراسیون دیگر نمی‌تواند هیچ فعالیت بین‌المللی داشته باشد. خبر رفع تعلیق امروز، خبر خوبی بود اما در عین حال مسئولیت فدراسیون فوتبال را از امروز فوق‌العاده بیشتر می‌کند که در اعطا صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها خیلی دقت کند تا خدای ناکرده اتفاقی رخ ندهد. اعضای کمیته بدوی و استیناف اعلام شده‌اند و آنها باید حواس شان جمع باشد تا این اتفاق درست و صحیح رخ دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.