گل‌محمدی می‌گوید اهمیت سه امتیاز خانگی بازی با پیکان با توجه به شرایط جدول خیلی زیاد است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ر حالی که قرار بود نشست خبری سرمربی پرسپولیس پیش از بازی سرخپوشان مقابل پیکان از ساعت ۱۴ امروز، در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شود، این نشست به دلیل بارش برف تهران لغو شد. حالا سرمربی پرسپولیس با سایت این باشگاه گفت‌وگو کرده است.

یحیی گل‌محمدی درباره بازی فردا مقابل پیکان گفت: بازی سختی با تیم خوب پیکان داریم. من بازی‌های قبلی پیکان را دیدم و به نظرم حقشان بیشتر از نتایجی بود که در زمین رقم خورد. پیکان تیم جوان، با دوندگی بالا و قابل احترامی است که کادر فنی خوبی هم دارند و فردا باید با تمرکز کامل بازی کنیم.

گل‌محمدی ادامه داد: بازی‌ها فشرده است و هر دیداری شرایط خاص خودش را دارد. با توجه به شرایط جدول اهمیت این سه امتیاز خیلی زیاد است و امیدواریم بتوانیم امتیازات این بازی خانگی را کسب کنیم.

او درباره لغو تمرین آخر پرسپولیس قبل از بازی گفت: در این چند روز تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم. امروز هم به دلیل بارش برف و شرایط جوی نتوانستیم در زمین تمرین کنیم اما تمرین سبکی را در هتل پشت سر گذاشتیم.

سرمربی پرسپولیس درباره غایبان تیم در بازی فردا هم گفت: تنها دیاباته را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و سایر بازیکنان مشکلی ندارند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.