مراسم معارفه بازیکن جدید باشگاه النصر عربستان برگزار شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مراسم معارفه کریستیانو رونالدو، بازیکن جدید تیم فوتبال النصر عربستان امشب در حضور هواداران این باشگاه و در استادیوم "مرسول پارک" برگزار شد.

فوق ستاره پرتغالی باشگاه النصر عربستان در نخستین نشست خبری خود گفت: به النصر آمدم تا از فوتبال لذت ببرم و می‌خواهم بخشی از فرهنگ این کشور باشم. تیم ملی عربستان تنها تیمی بود که موفق به شکست قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ شد.

کریستیانو رونالدو در اولین نشست خبری خود پس از پیوستن به باشگاه النصر عربستان اظهار کرد: این یک تصمیم بزرگ در زندگی من بود زیرا در اروپا کار خودم را انجام دادم و برای من حضور در عربستان و آسیا یک چالش جدید است و خوشحالم که باشگاه النصر این فرصت را به نسل جوان داد.

وی افزود: خانواده من از حضور در این کشور خوشحال هستند. آنها همیشه از من حمایت می‌کنند و باید بگویم خوشآمدگویی فوق العاده‌ای را شاهد بودیم چراکه مردم عربستان بسیار دوستانه رفتار کردند و من از این بایت خیلی خوشحالم.

رونالدو یادآور شد: این یک فرصت فوق العاده برای فوتبال و تغییر ذهنیت نسل جدید است زیرا بازیکنان کم سن‌وسالی که فوتبال را دنبال می‌کنند این اتفاقات را می‌بینند. من در اروپا فرصت‌های بسیاری داشتم اما برای توسعه در بخش‌های دیگر فوتبال به اینجا آمدم تا تغییر ایجاد کنم و کمک خواهم کرد تا این رشد در سایر بخش‌های فوتبالی و غیرفوتبالی و البته در ورزش زنان به خوبی دیده شود.

رونالدو گفت: این اتفاق یک چشم‌انداز جدید برای فوتبال و کشور عربستان خواهد بود. عملکرد عربستان در جام‌جهانی را دیدیم و آنها تنها کشوری بودند که قهرمان جام‌جهانی را شکست دادند و این کار ساده‌ای نیست.

او تاکید کرد: می‌خواهم بخشی از فرهنگ عربستان و مردم این کشور باشم. ما بازیکنان خوبی در النصر داریم و هدف من این است که همه در کنار هم از فوتبال لذت برده و در همه بخش‌های برای توسعه و رشد نقش فعالی داشته باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.