رئال مادرید ممکن است یکشنبه پیش رو در فینال سوپرجام اسپانیا برابر بارسا قرار بگیرد و دو بازیکن خود را قطعا در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید شب گذشته توانست با پیروزی برابر والنسیا در ضربات پنالتی راهی فینال سوپرجام اسپانیا شود. حریف رئال امشب و پس از بازی بارسلونا-بتیس مشخص خواهد شد. قطعا فوتبال‌دوستان ترجیح می دهند در فینال شاهد ال کلاسیکو باشند و برای این مهم بارسلونا باید بتیس را مغلوب کند.

در بازی فینال که ممکن است رئال برابر بارسا قرار بگیرد، کهکشانی ها قطعا دو بازیکن خود را در اختیار نخواهند داشت. بین دو نیمه بازی با والنسیا ادواردو کاماوینگا به دلیل مصدومیت زانو تعویض شد و احتمالا چند هفته قادر به همراهی رئال نیست. لوکاس واسکز نیز در جریان این بازی به دلیل پیچ خوردن مچ پا مصدوم شد و او نیز هفته ها نمی تواند برای رئال بازی کند. 

در این بازی ادر میلیتائو نیز به دلیل برخورد شدید توپ به صورتش تعویض شد ولی احتمالا به فینال خواهد رسید. فده والورده نیز در پایان بازی شرایط مطلوبی نداشت و گفته می شود دچار کوفتگی عضلانی شده است. فرلاند مندی و دنی کارواخال، دو مدافع چپ و راست رئال، نیز شرایط بدنی ایده آلی ندارند و دیشب کار را از روی نیمکت شروع کردند. به اینها مصدومیت اورلین شوامنی و داوید آلابا را نیز باید اضافه کرد که در مادرید ماندند و نمی توانند در سوپرجام به میدان بروند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.