احمدرضا عابدزاده، سنگربان اسبق تیم ملی و پرسپولیس اعتقاد داشت در این فوتبال بزرگترها و اسطوره‌ها دیگر احترام ندارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

احمدرضا عابدزاده در مقطعی مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس بود و سپس با تصمیم  علی دایی از این تیم کنار گذاشته شد، او سپس به تیم استیل آذین پیوست و مربی دروازه‌بان‌های این تیم شد.

او که با یکی از لیدرهای باشگاه پرسپولیس درگیر شده بود، در این خصوص  اظهار داشت: باید به حال فوتبالی که در آن اسطوره‌هایش هیچ ارزش و قیمتی ندارند گریست. من برای فیزیوتراپی به باشگاه پرسپولیس رفتم و یکی از لیدرها به من توهین کرد. فکر می‌کردم پرسپولیس خانه من است و در خانه خود امنیت دارم. سال‌هاست پیراهن سرخ‌پوشان را بر تن داشته و برای این تیم زحمت کشیدم، حالا کسانی را در باشگاه می‌بینم که هیچ ارتباطی با پرسپولیس ندارند و به راحتی به من توهین می‌کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: پرسپولیس از آن کسانی است که در دل طرفدارانش جای دارند. همان‌هایی که به عشق ما در ورزشگاه فریاد می‌زنند و در سرما و گرما بدون چشم‌داشت ما را تشویق می‌کردند. 

عابدزاده در ادامه توضیح داد: دو نفر در باشگاه به من حمله کردند؛ من تنها از خودم دفاع کردم. آن‌ها همان کسایی هستند که یک روز هم به علی دایی توهین کردند. برای این نفرات، بزرگان فوتبال ارزشی ندارد. آن‌ها به علی پروین هم توهین می‌کردند. در این فوتبال بزرگترها و اسطوره‌ها دیگر احترام ندارند. به حال این فوتبال با این شرایط باید گریه کرد.

مصاحبه احمدرضا عابدزاده در تاریخ ۹ اردیبهشت سال ۱۳۸۹ را مشاهده می‌کنید.

عابدزاده: باید به حال فوتبالی که در آن علی دایی و دیگر اسطوره‌هایش احترامی ندارند، گریست

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.