اواخر فروردین‌ماه، جلسه‌ای بین امیر قلعه‌نویی و مهدی تاج شکل گرفت و تقریباً جزئیات نهایی برای استخدام دستیار خارجی با هماهنگی کامل انجام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

از همان روزهای ابتدایی انتخاب امیر قلعه‌نویی به‌عنوان سرمربی تیم ملی، رئیس فدراسیون فوتبال و هم‌چنین خود او، خبر از حضور دستیاری خارجی در ایران بر زبان آوردند. اما از همان ابتدا نیز مشخص بود که دستیار خارجی بعد از اردوی فروردین‌ماه و برای اردوی خردادماه، در اردوی تیم ملی حاضر می‌شود.

شب گذشته اما امیر قلعه‌نویی در حاشیه دیداری دوستانه خبر از حضور دو دستیار خارجی در تیم ملی داد که باعث شده گمانه‌زنی‌های زیادی در این خصوص شکل بگیرد.

 اواخر فروردین‌ماه، جلسه‌ای بین امیر قلعه‌نویی و مهدی تاج شکل گرفت و تقریباً جزئیات نهایی برای استخدام دستیار خارجی با هماهنگی کامل انجام شد. در ادامه دپارتمان تیم‌های ملی و دپارتمان بین‌الملل فدراسیون فوتبال وظیفه مذاکره با گزینه‌های مدنظر را برعهده گرفت.

پیش از این، از سرجیو کاستا و فیلیپ کوئلو پرتغالی، دو دستیار پائولو بنتو در تیم ملی کره‌جنوبی به‌عنوان گزینه‌های اصلی حضور در تیم ملی نام برده می‌شد که هنوز هم در رادار فدراسیون فوتبال قرار دارند.

اما با این حال، شنیده می‌شود که یک مربی اسپانیایی که سابقه دستیاری رافائل بنیتس را در فوتبال اسپانیا و انگلیس دارد، مورد نظر فدراسیون فوتبال قرار گرفته و مقدمات مذاکره با او فراهم شده است.

سه گزینه نهایی از پرتغال و اسپانیا که برای حضور در کادر فنی تیم ملی مد نظر فدراسیون و امیر قلعه‌نویی قرار دارند و از این جمع در نهایت ۲ گزینه کار خود را در ایران آغاز می‌کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.