دیدارهای هفته سی‌و‌سوم سری A‌ ایتالیا با پیروزی تیم‌های فوتبال اینتر و لاتزیو و توقف مدافع عنوان قهرمانی و شاگردان ژوزه مورینیو پیگیری شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در ادامه دیدارهای هفته سی‌و‌سوم سری A ایتالیا، شب گذشته (چهارشنبه) چهار بازی همزمان از ساعت 22:30 به وقت تهران برگزار شد که در پایان آنها تیم‌های اینتر و لاتزیو به برتری رسیدند، اما تیم‌های رم و میلان امتیاز از دست دادند.

در شهر ورونا، تیم فوتبال اینتر موفق شد میزبان خود هلاس ورونا را با نتیجه پرگل 6 بر صفر در هم بکوبد و با این پیروزی جایگاه خود را با 60 امتیاز در رده سوم جدول تثبیت کند. آدولفو گایچ (31 - گل به خودی)، هاکان چالهانوغلو (36)، ادین ژکو (37 و 61)، لائوتارو مارتینس (55 و 2+90) برای اینتر گلزنی کردند.

میلان اما در دیداری خانگی مقابل کرمونزه قعرنشین به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک - یک دست پیدا نکرد. این در حالی بود که کرمونزه با گل دقیقه 77 دیوید اوکرک از حریف خود پیش افتاده بود و روسونری با گلزنی جونیور مسیاس در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم از شکست خانگی گریخت. میلان با این نتیجه 58 امتیازی شد، اما نتوانست رده پنجم جدول را از آتالانتا پس بگیرد و به خاطر تفاضل گل ضعیف‌تر نسبت به این تیم در رده ششم قرار گرفت.

رم نیز مانند میلان در دیداری خارج از خانه برابر مونتزا به تساوی یک - یک بسنده کرد با این تفاوت که شاگردان ژوزه مورینیو با گل دقیقه 24 استفان الشعراوی جلو افتاده بودند و در دقیقه 39 دورازه‌شان توسط لوکا کالدیرولا باز شد. رمی‌ها هم با این نتیجه مانند میلان و آتالانتا 58 امتیازی شدند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به آنها در رده هفتم قرار گرفتند.

در آخرین بازی هم لاتزیو در شهر رم، میزبان ساسولو بود و میهمانش را با نتیجه 2 بر صفر از پیش رو برداشت. فلیپه اندرسون در دقیقه 14 و توما باشیچ در دقیقه 2+90 برای لاتزیو گلزنی کردند تا این تیم 64 امتیازی شود و رده دوم جدول را از یوونتوس 63 امتیازی پس بگیرد.

در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌سوم امروز دو بازی همزمان از ساعت 22:15 به وقت تهران برگزار می‌شود که در مهمترین آنها ناپولی میهمان اودینزه است و در صورت کسب پیروزی در این بازی قهرمانی‌اش را مسجل خواهد کرد. در بازی دیگر امپولی از بولونیا پذیرایی می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.