همان طور که پیش بینی می‌شد، کارلوس کیروش به همراه تیم ملی قطر با هیچ یک از حریفان نام‌آشنای آسیایی بازی دوستانه برگزار نخواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کارلوس کیروش که جانشین سانچس در تیم ملی قطر شده است، این تیم را برای قهرمانی در جام ملت‌ها آماده می‌کند. کارلوس کیروش در بازی‌های دوستانه ای که برای تیم ملی قطر برنامه ریزی کرده است، با هیچ یک از تیم‌های بزرگ آسیا مسابقه نخواهد داد. حتی ایران که نزدیک به 9 سال سرمربی آن بود.

تیم ملی قطر در فیفا دی خرداد و در اردویی که در اتریش برگزار می‌کند با تیم‌های کرواسی ، جامائیکا و نیوزیلند بازی خواهد کرد. برنامه بعدی تیم ملی قطر حضور در یک تورنمنت در آمریکا است که با تیم‌های مکزیک، ‌هائیتی و هندوراس همگروه شده است.

پیش از این گفته می‌شد کارلوس کیروش در حاشیه قرعه کشی جام ملت‌ها و در برخوردی که با مهدی تاج داشت، روی برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال ایران به توافق رسیده است. این یکی از ایده‌های کیروش است که هیچ گاه در قاره با تیم‌های سرشناس بازی نمی‌کند تا تیم او از نظر تاکتیکی برای تیم‌های رقیب ناشناس باقی بماند. او حتی در جریان بازی‌های دوستانه بازیکنان تیمش را با شماره پیراهن‌های غیر واقعی به میدان می‌فرستد و حتی از بخش رسانه ای می‌خواهد، در گزارش بازی‌های دوستانه اسامی‌بازیکنان را به اشتباه منتشر کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.