با پایان رقابت‌های لیگ بیست و دوم هواداران تیم فوتبال پرسپولیس پس از قهرمانی تیمشان، در تهران و شهرهای مختلف کشور به جشن و پایکوبی پرداختند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در هفته پایانی لیگ بیست و دوم فوتبال ایران با برتری چهار بر صفر برابر نساجی مازندران به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران رسید. پرسپولیس با کسب ۶۶ امتیاز موفق شد هشتمین عنوان خود را در لیگ برتر جشن بگیرد. تیم‌های سپاهان با ۶۵ امتیاز و استقلال با ۶۲ امتیاز در جایگاه دوم و سوم لیگ برتر قرار گرفتند.

پس از پایان بازی هواداران پرسپولیس در ورزشگاه ماندند تا به همراه تیم به جشن و پایکوبی بپردازند. همچنین شمار زیادی از پرسپولیسی‌های استان مازندران در اطراف ورزشگاه شهید وطنی حضور داشتند تا در جشن سرخپوشان شریک شوند. این جشن تنها به شهر قائمشهر و استان مازندران منتهی نشد بلکه در استان‌های دیگر کشور نیز ادامه پیدا کرد.

در شهر تهران نیز شمار زیادی از هواداران پرسپولیس در خیابان‌ها به جشن و شادی پرداختند. این هواداران با در دست داشتن پرچم تیم محبوب خود در نقاط مختلف شهرتهران حاضر شدند. شماری از طرفداران تیم قهرمان لیگ برتر نیز با به صدا درآوردن بوق ماشین‌ها نیز در این جشن سهیم شدند. یکی از خیابان‌هایی که به محلی برای جشن هواداران پرسپولیس تبدیل شده بود خیابان ولیعصر تهران بود که هواداران این تیم با بوق ماشین و همچنین کری‌خوانی برای رقیب سنتی، خوشحالی خود را از هشتمین قهرمانی تیم محبوب خود ابراز کردند.

شور و شعف هواداران پرسپولیس‌ تا ساعت‌ها پس از پایان بازی ادامه داشت و آنچه بیش از همه در خیابان‌های تهران خودنمایی می‌کرد رقص پرچم های سرخ بود که خبر از پیروزی ارتش سرخ در ایستگاه بیست و دوم لیگ برتر می‌داد.

در پایان رقابت‌های لیگ بیست و دوم تیم‌های نفت مسجد سلیمان و مس کرمان به لیگ یک (آزادگان) سقوط کردند. شهریار مغانلو با ۱۳ گل کفش طلای فوتبال ایران را از آن خود کرد. در این لیگ استقلال با ۵۲ گل‌زده صاحب برترین خط حمله شد و پرسپولیس نیز تنها ۱۳ گل دریافت کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.