درخشش مهاجم جوان بوشهری تیم استقلال مسیر ادامه همکاری با این مجموعه را دشوارتر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هت‌تریک مهدی قایدی در دیدار آخر استقلال در لیگ برتر بیست‌ودوم به فاصله چند روز پس از بازگشت حجت کریمی از امارات مشکلات گروه مدیریتی باشگاه برای تمدید قرارداد این بازیکن را بیشتر کرد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال که حدود ۱۰ روز پیش برای مذاکره با مدیران باشگاه شباب الاهلی جهت رفع مشکلات جریمه پرداخت پول قایدی و تمدید قرارداد قرضی این بازیکن به امارات رفته بود، متوجه شد چند باشگاه اماراتی خواستار به خدمت‌گیری این بازیکن هستند.

مهدی قایدی که فقط در نیم‌فصل دوم (ماه‌های اخیر) با درخشش در ترکیب استقلال موفق شد ۱۱ گل به ثمر برساند، چند پنالتی بگیرد و پاس گل بدهد، در آخرین بازی استقلال هت‌تریک کرد و حالا مدیربرنامه‌های این بازیکن و مسئولان باشگاه شباب الاهلی این موضوع را از نظر دور نگه نمی‌دارند.

از سوی دیگر باشگاه‌هایی که تا دیروز خواستار به‌خدمت‌گیری مهدی قایدی بودند، حالا شاید پافشاری بیشتری برای استخدام این بازیکن داشته باشند تا قایدی فصل آینده در تیم آن‌ها توپ بزند.

مهدی قایدی تا پایان تیر ماه سال ۱۴۰۵ با باشگاه شباب الاهلی قرارداد دارد و هنوز سه سال دیگر تا پایان قرارداد پنج ساله‌اش باقی مانده است. با توجه به افزایش قیمت دلار و مشکلات مالی باشگاه استقلال می‌توان پیش‌بینی کرد که وضعیت تمدید قرارداد قایدی با استقلال برای یک فصل دیگر به عنوان بازیکن قرضی با مشکلات تازه‌تری مواجه خواهد شد. این در حالی است که ساپینتو اعتقاد ویژه‌ای به این بازیکن دارد و اگر بخواهد با استقلال همکاری کند حتما در این باره مسئولان باشگاه را تحت فشار قرار خواهد داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.