سایت گل مدعی شد لیونل مسی از باشگاه الهلال درخواست کرده انتقال او به این تیم را تا سال 2024 به تعویق بیندازند. این خبر احتمال بازگشت او به بارسا را افزایش داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سایت گل در خبری اختصاصی اعلام کرد وکلای لیونل مسی امروز دوشنبه با نمایندگان باشگاه الهلال عربستان دیدار کرده و از این باشگاه درخواست کردند انتقال او به الهلال را تا تابستان 2024 به تعویق بیندازند.

1883333

این تصمیم مسی چند ساعت بعد از آن رسانه‌ای شد که پدر او خورخه در شهر بارسلون و در خانه خوان لاپورتا رئیس بارسلونا دیده شد و به خبرنگاران گفت که لئو به بازگشت به بارسا علاقه‌مند است. از سوی دیگر لالیگا با بسته پیشنهادی مالی بارسلونا موافقت کرده و حالا همه موانع از سر راه بازگشت ستاره آرژانتینی به بلوگرانا برداشته شده است.

خورخه مسی بعد از ملاقات با لاپورتا گفت: "هنوز چیزی در این باره نمی‌دانیم که او به بارسا برمی‌گردد یا نه. لئو عاشق این است که برگردد. گزینه اول او این است که برگردد. من هم عاشق این هستم که او را در بارسا ببینم. الان چیزی نمی‌دانیم. تا ببینیم چه می‌شود. به زودی تصمیم می‌گیریم. خیلی چیزها هست که باید درباره‌اش حرف بزنیم.» ژاوی، مربی بارسا هم با مسی تماس گرفته و با او درباره بازگشتش حرف زده است."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.