پور حیدری گفت: حضور دو هزار هوادار در بازی دیروز، ممنونم. از روز اول پیگیر تمرینات ما بوده اند

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،در خصوص بازی دوستانه استقلال مقابل خونه به خونه اظهار داشت: بازی بدی انجام نشد. استقلال نسبت به گذشته خیلی پیشرفت کرده است. منصوریان دارد به بازیکنان حفظ توپ و پرس را یاد می دهد. هنوز هم اعتقاد دارم این تیم جا دارد و باید هماهنگ تر شود.

وی ادامه داد: من در اردوی ارمنستان حضور نداشتم. از رابسون خیلی تعریف کرده بودند. او دیروز خیلی خوب بود و فکر کنم به ما خیلی کمک می کند.

سرپرست استقلال درخصوص حضور دو هزار هوادار در بازی دیروز خاطرنشان کرد: از آنها ممنونم. از روز اول پیگیر تمرینات ما بوده اند. شاید جالب باشد بدانید وقتی به جلوی در رسیدیم راه بندان شدیدی در جلوی در صورت گرفته بود.

پورحیدری درباره تشویق عمران زاده از سوی هواداران خاطرنشان کرد: من حنیف را قبل از بازی دیدم. او سال ها برای استقلال زحمت کشیده است. این یک واقعیت است که او استقلالی است و مردم دوستش دارند. او دیروز در حرکتی خوب نزد منصوریان رفت و با وی به خوش و بش پرداخت.

وی درباره شعار علیه میناوند در دیدار دیروز گفت: متاسفانه این اتفاق نباید می افتاد. باید جلوی آن را می گرفتم. از هواداران می خواهیم در بازی دوستانه کمی رعایت کنند. میناوند سال ها برای تیم ملی زحمت کشیده است. بازیکن تیم ملی بوده و وظیفه من به عنوان سرپرست تیم استقلال این است که از او دلجویی کنم.

پورحیدری در پایان درباره اینکه در بازی اول مقابل نفت روی نیمکت استقلال حضور خواهد داشت یا خیر گفت: تمام تلاشم این است که این اتفاق بیفتد و قطعا روی نیمکت حضور خواهم داشت.

 

 

انتهای پیام/