شهریار مغانلو که با عملکرد خوبش در فصل گذشته آقای گل شد، با گرفتن پیشنهاد خارجی، دل طرفداران سپاهان را لرزاند

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از این که عیسی آل‌کثیر به سپاهان پیوست، طرفداران سپاهان از رقابت او با شهریار مغانلو خبر دادند و رسانه‌ها نیز از نحوه حضور آل کثیر در ترکیب مورایس گفتند.

برای خیلی‌ها هم این سوال پیش آمد که سپاهان با داشتن شهریار مغانلو، خرید کاوه رضایی و رضا اسدی، چرا عیسی آل کثیر را هم جذب کرده و تن به یک ترافیک سنگین در خط حمله اش داده است؟

اما امروز از یک منبع موثق شنیدیم شهریار مغانلو پیشنهاد خارجی دارد و به همین دلیل زردپوشان اصفهان، زیر نظر ژوزه مورایس، عیسی آل کثیر را خریدند تا دستان شان برای لیگ بیست و سوم خالی نباشد.

شهریار مغانلو که با عملکرد خوبش در فصل گذشته آقای گل شد با گرفتن پیشنهاد خارجی، دلهره‌ای به سپاهان داد، اما زردپوشان اصفهان بلافاصله عیسی آل کثیر را جذب کردند که او نیز در فصل پیش چاره‌گشای پرسپولس در بازی‌های دشوار بود. حالا در صورتی که شهریار مغانلو از سپاهان جدا شود، این باشگاه عیسی آل کثیر را در اختیار خواهد داشت.

در حالی که شایعه شده بود سپاهانی‌ها حاضر هستند شهریار مغانلو را به هر باشگاهی غیر از پرسپولیس واگذار کنند، از اصفهان خبر رسید نظر ساکت این است که مغانلو تنها به تیم‌های خارجی منتقل شود و در ایران در هیچ تیمی غیر از سپاهان بازی نکند.

 

 

 

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.