از بمب‌هایی نظیر مهدی هاشمی‌نسب و نیکبخت‌واحدی در سال‌های دور که بگذریم، در همین سال‌های اخیر رفتن محمد نادری از پرسپولیس به استقلال یکی از انتقالات مهم فوتبال ایران محسوب می‌شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

از بمب‌هایی نظیر مهدی هاشمی‌نسب و نیکبخت‌واحدی در سال‌های دور که بگذریم، در همین سال‌های اخیر رفتن محمد نادری از پرسپولیس به استقلال یکی از انتقالات مهم فوتبال ایران محسوب می‌شد.

آخرین بازیکن منتقل‌شده بین این دو باشگاه نیز آرمان رمضانی بود که بعد از قرار گرفتن در لیست مازاد پرسپولیس مستقیما راه استقلال را در پیش گرفت و در نیم‌فصل لیگ بیستم (زمستان ۱۳۹۹) از تیم قرمز به آبی نقل‌مکان کرد. رمضانی بعد از ۲فصل و نیم حضور در استقلال و کسب ۲جام قهرمانی در لیگ برتر و سوپرلیگ، امسال در حال ترک این تیم است و درست همزمان با رفتن او یک مهاجم دیگر با سابقه حضور در پرسپولیس، وارد استقلال شده است. آریا برزگر، مهاجم تیم ملی امید، بازیکنی است که هنوز هیچ دستاوردی در رده باشگاهی نداشته و هنوز حتی یک گل هم در لیگ برتر نزده است. تنها برتری او نسبت به آرمان رمضانی یا سجاد شهباززاده سن‌وسال اوست که هنوز به ۲۳سال نرسیده و بنابراین جایی را در لیست بزرگسالان استقلال اشغال نخواهد کرد. در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید.برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید. برزگر بعد از لیگ بیستم که در لیست پرسپولیس بود و هرگز به بازی گرفته نشد، در لیگ بیست‌ویکم به فجرسپاسی رفت و در این تیم نیز فقط ۲بازی به‌عنوان بازیکن جانشین انجام داد. او مدت کوتاهی هم در تیم ویتبسک بلاروس بازی کرد و در بازگشت به نفت مسجدسلیمان پیوست تا در لیگ بیست‌ودوم (۰۲-۱۴۰۱) یکی از بازیکنان خط حمله این تیم باشد. برزگر در این فصل ۹بار در ترکیب اصلی نفت قرار گرفت و ۱۰بار هم به‌عنوان بازیکن ذخیره به زمین رفت و دقایقی بازی کرد اما نه گل زد و نه پاس گلی به نامش ثبت شد. او فقط یک پنالتی برای نفت مسجدسلیمان گرفت و این تنها دستاوردش طی یک فصل بازی در این تیم قعر جدولی بود. جالب اینکه هر دو تیمی که برزگر در لیگ برتر برای آنها بازی کرده در همان فصل به لیگ دسته‌اول سقوط کرده‌اند.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.