استقلال بدترین سال مدیریتی خود را پشت سر می گذراند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مجتی رجب زاده؛  باتوجه به آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور طی چند روز آینده و آمادگی اکثر تیم های حاضر در این مسابقات، آنچه در اردوی استقلالی ها دیده می شود ، سردرگمی و و ضعف شدید در جذب بازیکنان مدنظر نکونام است .

اما این تمام ماجرا نیست ، چرا که  مشکلات مالی و ضعف مفرط در حوزه مدیریتی ، استقلال را به سوژه نخست تیتر رسانه های ورزشی کشور تبدیل کرده است .

شاید هم بهتر است بگوییم رکورد ضعیف ترین عملکرد مدیریتی در پیش فصل مسابقات لیگ حرفه ای فوتبال ایران را این تیم پرهوادار پایتخت به نام خود به ثبت رسانده است؛ البته ناگفته پیداست طی چند سال گذشته  استقلالی ها نتوانسته اند از  یک مدیر کارآمد بهره ببرند.

هر شخصی که در صندلی مدیرعاملی این باشگاه تکیه زده است، ضعف های خاص و تاثیرگذار را با خود به اردوی آبی ها آورده است‌؛ مشکلاتی که پای انواع و اقسام مسائل مالی مبنی بر مفقود شدن پول های کلان تزریق شده تا پاس شدن چک های شخصی مدیران و مطالبات پرداخت شده بازیکنان که بحث برانگیز بوده است .

 اما مسئله حائز اهمیت اینجاست؛ آقایانی که از وضعیت نابسامان این باشگاه آگاه هستند، چرا مسئولیت قبول کرده و بر مسند کار می نشیند؟ در صورتی که به خوبی می‌دانند هیچ آورده ای برای تیم و هوادار دربر نخواهند داشت.

در پایان باید گفت تنها هوادار متعصب تیم است که با تمام مشکلات عدیده ای که وجود دارد مورد ظلم قرار می‌گیرد و با احساساتش اینگونه بازی می شود .

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.