وحید طالب لو دروازه‌بان سابق استقلال امروز با حضور در تمرین استقلال علاوه بر دیدار با جواد نکونام با بازیکنان استقلال نیز خوش و بش کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید طالب لو یکی از دروازه‌بانان به یاد ماندنی تیم آبی است. دروازه‌بانی که پدرش در تیم ملی فوتبال ایران تدارکات بود و با زحمت فراوان به دروازه ی استقلال رسید و در حضورهادی طباطبایی و پرویز برومند مرد شماره یک آبی‌ها شد و حتی به تیم ملی هم رسید. او سال‌هاست که در آمریکا زندگی می‌کند و بعد از 5 سال به تهران برگشته است. او با استفاده از این فرصت در تمرین آبی‌ها حاضر شد تا برای دقایقی با جواد نکونام و بازیکنان استقلال دیدار کند.

وحید طالب لو جالب اینکه برای دقایقی هم با سید حسین حسینی صحبت کرد. دروازه‌بان و کاپیتان استقلال که فصل گذشته فشار زیادی را تحمل کرد تا جایی که ابتدا تصمیم به خداحافظی با تیم آبی گرفت و در ادامه تصمیم گرفت قرارداد خود را تمدید کند. این یعنی ماندن و دوباره مبارزه کردن.

وحید طالب لو بدون شک در صحبت با سید حسین تجربیات خود را به این دروازه‌بان انتقال داد و به طور حتم به وی روحیه داد تا دوباره با شرایط مبارزه و رقابت به درون دروازه آبی‌ها برگردد و یک فصل خوب برای خود و استقلال رقم بزند.

صحبت‌های خصوصی با دروازه‌بان استقلال؛ او با چهره ای جدید وارد می‌شود!

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.