سرمربی تیم فوتبال سپاهان از دوری طولانی مدت بازیکن مورد علاقه امیر قلعه نویی در تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان با حضور در شبکه استانی اصفهان نسبت به آخرین وضعیت این تیم صحبت کرد.

سرمربی پرتغالی سپاهان در حالی وضعیت تیمش برای کسب قهرمانی را مناسب توصیف کرد که پرده از مصدومیت طولانی مدت امید نورافکن بازیکن تأثیرگذار خود و تیم ملی ایران داد.

مورایس درباره آخرین وضعیت مصدومیت نورافکن گفت: امید نورافکن بازیکن بسیار خوبی است و هم اکنون با مصدومیت از ناحیه زانو مواجه است؛ امیدوارم دوری او از مسابقات بیش از دوماه نباشد اما حدود دوماه نورافکن را در اختیار نداریم؛ ما باید همه چیز را ارتقا دهیم و قرار نیست تمرکز خود را برروی خط دفاع بگذاریم؛ سال گذشته تیم من رکورد لیگ برتر در کمترین گل دریافتی سپاهان را زد و می‌توانیم از این هم بهتر باشیم اما طوفان زرد آسیا یک تیم دفاعی نیست؛ هرچند باید کیفیت دفاع تیمی خود را ارتقا دهیم.

خبری بد برای امیر قلعه نویی در تیم ملی ایران که قصد داشت نورافکن را به اردوهای شهریور و آبان ماه تیم ملی ایران دعوت کند اما حالا چاره‌ای جز کنار گذاشتن او برای دو بازی مهم دوستانه مقابل بلغارستان و کیپ ورد ندارد.

با این حال مورایس در خصوص علاقه خود برای کمک به امیر قلعه نویی و تیم ملی ایران در فصل برگزاری جام ملت‌های آسیا بی پرده صحبت کرد و گفت: فکر نمی‌کنم جام‌جهانی تأثیری در عملکرد ما داشت چراکه همه تیم‌ها نماینده داشتند. بسیار خرسندم که توانستم بازیکنان سپاهان را به تیم ملی معرفی کنم؛ برای هر بازیکنی حضور در جام جهانی افتخار است چراکه نماینده یک کشور و مردمی که عاشق فوتبال هستند به شمار می‌رود؛ بسیار خوشحال هستم که بازیکنان را به تیم ملی معرفی کردم.

او درباره تعطیلی‌های متوالی فصل پیش روی لیگ برتر به دلیل برگزاری اردوهای تیم ملی ایران تصریح کرد: من مشکلی با بازی‌های ملی ندارم. فکر نکنم تأثیری روی عملکردمان داشته باشد. تمام تیم‌ها بازیکن داشتند و درگیر تیم ملی بودند. از این موضوع استقبال می‌کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.