سرپرست هیئت فوتبال تهران موضوع جعل مدرک از سوی یکی از داوران برای حضور در لیگ برتر را تایید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

گفته می‌شود که یک داور که سابقه حضور در لیگ یک را دارد برای حضور در لیگ برتر تلاش در جعل مدارکی از جمله پایین آوردن سنش داشته است. موضوعی که احمدرضا براتی سرپرست هیئت فوتبال تهران نیز امروز آن را به نوعی تایید کرد. او در این رابطه گفت: "بدون اطلاع من نام این داور هم در لیست قرار گرفته است." 

براتی همچنین اضافه کرد: "یکی از دلایلی که در کمیته داوران تغییر و تحول داشتیم، همین مورد است. موضوع در کمیته اخلاق مطرح شده است اما بحث فقط جریمه نقدی نیست بلکه محرومیت تعلیقی نیز برای این داور در نظر گرفته شده است. یعنی اگر در دوران تعلیق هر تخلفی مرتکب شود، خود به خود این مجازات هم اعمال خواهد شد. دراین‌باره هر تصمیمی که بخش‌ قضایی فدراسیون فوتبال بگیرد، ما آن را اجرا خواهیم کرد." 

این در حالی است خبرگزاری فارس طی گزارشی کوتاه، نوشته است که این داور حدود ۵ سال صغر سنی دارد و با ارائه یک شناسنامه جعلی، سال تولدش که مربوط به ابتدای دهه ۶۰ است به اواخر این دهه رسانده است. همچنین در این گزارش آمده: "این داور درتلاش است طبق برخی رایزنی‌ها پس از مدت‌ها فعالیت در لیگ یک امسال در لیگ برتر هم قضاوت کند اما تاکنون در این مسابقات سوت نزده است‌. برخی داوران استان تهران که اعتقاد دارند این داور با صغر سنی خود حق آنها را برای حضور در مسابقات فوتبال کشور پایمال کرده است، از وی شکایت کرده‌اند."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.