تیم پورتو در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر پرتغال مقابل آروکا متوقف شد تا بهترین فرصت برای صدرنشینی را از دست بدهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌ پورتو از هفته چهارم رقابت‌های پریمرلیگ پرتغال در ورزشگاه دراگائو میزبان تیم آروکا بود که این دیدار درنهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

تیم پورتو که قبل از این دیدار با ۹ امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار داشت و در صورت پیروزی صدرنشین می‌شد بازی را در هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۱۲ توسط مهدی طارمی به گل رسید اما با اعلام کمک داور ویدیویی گل ستاره ایرانی مردود اعلام شد تا نتیجه کماکان بدون گل دنبال شود. حملات پورتو در نیمه نخست راه به جایی نبرد تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم پورتو موج حملاتش افزود اما برخلاف روند بازی تیم آروکا در دقیقه ۸۳ توسط کریستو گونزالز از تعلل مدافعان پورتو استفاده کرد و تیمش را از پورتو پیش انداخت. در ادامه پورتویی‌ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند روی دروازه آروکا حمله‌ور شدند و روی یک ارسال خطای مشکوکی در محوطه جریمه روی طارمی انجام شد و کمک داور ویدیویی در تصمیمی بحث‌برانگیز پنالتی اعلام نکرد تا امیدهای پورتو برای فرار از شکست ناامید شود.

طارمی در دقیقه ۱۵+۹۰ دوباره در محوطه جریمه با خطای مدافع آروکا متوقف شد و داور این به سود پورتو پنالتی اعلام کرد اما وندرسون گالنو پنالتی را از دست داد تا فرصت خوب اژدها از دست برود. با این حال در دقیقه ۲۰+۹۰ به شکلی باورنکردنی پورتو توسط فران به گل تساوی رسید و از باخت فرار کرد.

تیم پورتو با این تساوی ۱۰ امتیازی شد و در رده دوم قرار گرفت. آروکا هم با ۶ امتیاز تیم هفتم جدول است.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.