یحیی جانشین علیرضا بیرانوند را پیدا کرده و امیدوار به درخشش او در بازی النصر است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کم کم امیدواری اولیه در مورد بیرانوند جای خود را به ناامیدی می‎دهد. با نگاه اول به مصدومیت بیرانوند این امید وجود داشت که آسیب‌دیدگی او کشیدگی کشاله درجه یک باشد که نیاز به یک هفته دوره نقاهت دارد اما ساعاتی پیش کادرپزشکی پرسپولیس اعلام کرد که مصدومیت گرید دو است و به این ترتیب به دوره نقاهت طولانی‌تری نیاز دارد.

بنابراین، بیرانوند که انگیزه زیادی برای تقابل با کریستیانو رونالدو و سادیو مانه داشت، باید فیزیوتراپی را پشت سر بگذارد تا شاید به بازی النصر برسد. کادرپزشکی پرسپولیس صراحتا دوره دوری او از زمین را دو سه هفته عنوان کرده اما ممکن است این زمان به یک ماه هم افزایش پیدا یابد.

در چنین شرایطی لاجرم یحیی به گزینه‌های جانشینی می‌اندیشد. او فصل گذشته احمد گوهری را داشت که سابقه طولانی حضور در قفس توری صنعت نفت و پارس جنوبی را با خود حمل می‌کرد اما حالا با جدایی او، تنها دو گزینه در مقابل سرمربی سرخپوشان قرار دارد: امیررضا رفیعی و مهرشاد اسدی.

این در حالی است که پرسپولیس در پنجره تابستانی به دنبال جذب محمدرضا خالدآبادی و سپس گلر برزیلی زیر ۲۳ ساله بود اما هر دوی این گزینه‌ها از دسترس خارج شدند تا یحیی به گلرهای آکادمی خود اطمینان کند.

مهرشاد اسدی که فصل گذشته به پرسپولیس پیوست، در این مدت تلاش کرده خود را به کادرفنی نشان دهد اما شنیده‌ها حاکی از آن است که امیررضا رفیعی، گلر ۲۱ ساله تبدیل به گزینه نخست یحیی برای جانشینی بیرانوند شده است.

رفیعی که سابقه حضور در آکادمی پرسپولیس را دارد، فصل گذشته زمانی موردتوجه یحیی قرار گرفت که در بازی دوستانه تیم بزرگسالان و تیم امید عملکرد درخشانی را از خود نشان داد و از همانجا به تمرینات تیم اصلی فراخوانده شد.

او یک بازی دوستانه برابر فولاد هم داشت که نمایشش موردتمجید قرار گرفت و در مجموع عملکردی را از خود نشان داده که حضورش در دیدار برابر النصر نیز جذاب باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.