از بین اوتاویو، تالیسکا و الکس تلس یک نفر به لیست اصلی النصر برای دیدار مقابل پرسپولیس راه می‌باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 النصر شب گذشته موفق شد تا در ورزشگاه ملک عبدالله شهر بریده برابر الرائد قرار گرفت و موفق شد با حمایت هوادارانش در زمین حریف با نتیجه سه بر یک پیروز شود و موقتا در رده سوم قرار بگیرد.

لوئیس ‌کاسترو سرمربی النصر در ترکیب ابتدایی خود ۶ بازیکن خارجی(رونالدو، مانه، اوتاویو،لاپورت، تلس، بروزوویچ) قرار داد و از ابتدای نیمه دوم نیز اندرسون تالیسکا با به میدان آورد تا شرایط همه را بسنجد.  فوفانا هافبک ساحل عاجی در لیست تیمش قرار نداشت و شانسی برای حضور در دیدار مقابل پرسپولیس ندارد.

1926039 1926040 تالیسکا و اوتاویو شانس کمی برای حضور در دیدار مقابل پرسپولیس دارند، فرضا اگر الکس تلس از لیست خط بخورد یکی از این دو می‌توانند به لیست راه یابند که به نظر می‌رسد شانس ستاره پرتغالی بیشتر باشد.

بازیکنانی که حضورشان در دیدار مقابل پرسپولیس قطعی است، در نبرد برابر الرائد آمادگی خودشان را نشان دادند.

 

نواف العقیدی به طور قطع درون دروازه می‌ایستد، سلطان الغنام که در بازی شب گذشته دو پاس گل داد نیز مدافع راست النصر مقابل پرسپولیس خواهد بود. زوج لاپورت در قلب خط دفاعی از بین علی لاجامی، محمد آل فتیل و عبدالله العمری انتخاب می‌شود که شانس آل فتیل بیش از بقیه است و دیدار شب گذشته را استراحت کرده است.

1926050 نواف العقیدی گلر ملی‌پوش النصر در نبرد با شاگردان گل محمدی از دروازه این تیم دفاع خواهد کرد.

در سمت چپ سرمربی النصر اگر بخواهد از الکس تلس استفاده کند، یک سهمیه‌اش کم خواهد شد و در غیر این صورت باید به محمد قاسم اعتماد کند که در دیدار دیشب ۵ دقیقه به میدان رفت تا کمی در شرایط مسابقه قرار بگیرد.

1926041 1926042 1926043 سلطان الغنام-عبدالله الخیبری و عبدالرحمن غریب سه ستاره عربستانی النصر در برابر پرسپولیس خواهند بود.

زوج بروزوویچ و عبدالله الخیبری به عنوان هافبک دفاعی تلاش می‌کنند، عبدالرحمن غریب و سادیو مانه دو وینگر النصر خواهند بود و مهاجم این تیم نیز رونالدو است، سه ستاره‌ای که احتمالا سرمربی پرتغالی برای انتخابشان شکی نداشته باشد.

1926053

در پست هافبک نفوذی نیز نبرد بین اوتاویو، تالیسکا و عبدالمجید الصلیهم خواهد بود و احتمالا با توجه به دیدار در تهران و سختی مسابقه الصلیهم در لیست قرار بگیرد تا الکس تلس به عنوان مدافع چپ بازی کند.

ترکیب احتمالی النصر برابر پرسپولیس:

گلر: نواف العقیدی

مدافعین: 
سلطان الغنام، لاپورت، محمد آل فتیل(عبدالله العمری- علی لاجامی)، الکس تلس(محمد قاسم)

هافبک دفاعی: 
بروزوویچ، الخیبری

هافبک نفوذی: 
صلیهم(اوتاویو- تالیسکا)

وینگر ها: 
سادیو مانه - عبدالرحمن غریب

مهاجم: 
رونالدو

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.