دروازه بان خونه به خونه گفت: فکر می کنم انگار هواداران پرسپولیس برای تشویق کردن این تیم به ورزشگاه نیامده بودند و فقط آمده بودند که به من فحاشی کنند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، محسن فروزان در خصوص فحاشی هایی که روز گذشته در دیدار مقابل پرسپولیس به وی شد اظهار داشت:  من در هنگام گرم کردن و 50 دقیقه بازی مداوم فحش خوردم. واقعا لحظات بدی بود. فکر می کنم انگار هواداران پرسپولیس برای تشویق کردن این تیم به ورزشگاه نیامده بودند و فقط آمده بودند که به من فحاشی کنند.

وی ادامه داد: لحظاتی فکر می کردم باران بطری در حال باریدن است. خیلی بد بود و روز بسیار سختی را پشت سر گذاشتم. بعد از بازی لیدرها آمدند و عذرخواهی کردند و به نوعی می خواستند از دلم در بیاورند. ولی چه فایده ما مدام فحش خوردیم و کاری هم نمی توان کرد.

دروازه بان خونه به خونه درباره نتیجه دیدار دیروز تصریح کرد: نتیجه خوبی بود. ما در دوران بدنسازی هستیم و این روزها بیشتر در حال بازی کردن هستیم تا هرچه زودتر به هماهنگی کامل برسیم.

وی در خصوص شرایط بدنی خودش خاطرنشان کرد: شرایط بدنی خیلی بد است. نزدیک به هفت کیلو اضافه وزن دارم. از لیگ برتر فصل گذشته که تمام شد هیچ تمرینی انجام نداده بودم و به نوعی از لحاظ روحی هم خسته بودم. این روزها با انجام تمرینات پرفشار، بدن خود را آماده می کنم تا انتظارات مسئولین، سرمربی و هواداران خونه به خونه را در ابتدای شروع مسابقات فراهم کنم.

فروزان در پایان گفت: امیدوارم فوتبال ایران خیلی زود از این رفتارها پاک شود چون استادیوم های ایران اصلا وضعیت خوبی ندارند. باید به فکر باشیم تا این جو به اتمام برسد. قرار نیست بازیکنان و مربیان در هر بازی فحش بخورند و هیچ کس هم پاسخگو نباشد.

 

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: محسن فروزان -