مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک حمایت خانواده ها از تیم فوتبال آلومینیوم را لازمه موفقیت این تیم دانست.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، مهندس آنجفی در جلسه با اولیای فوتبال آموزان آکادمی فوتبال باشگاه آلومینیوم گفت:به منظور استفاده از تجربیات و دانش روز فوتبال دنیا در آکادمی فوتبال آلومینیوم با باشگاههای معتبر دنیا ارتباط هایی را گرفته ایم که در همین راستا اولین اقدام مثبتی که صورت گرفت همکاری با فدراسیون فوتبال آلمان و هیئت فوتبال هامبورگ آلمان به دعوت طرف آلمانی بود که طی سفری که به هامبورگ داشتیم به توافقات خوبی در این زمینه دست یافتیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فوتبال آلمان دارای جایگاهی است که به از فوتبال در سایرنقاط دنیا به لحاظ نظم و دیسیپلین فاصله زیادی گرفته است و فوتبال ما نسبت به فوتبال دنیا از این حیث ضعیف تر است کار بسیار دشواری در عقد تفاهم نامه همکاری با هیئت فوتبال هامبورگ آلمان داشتیم.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم تصریح کرد: در این سفر میهمان آقای اوه یان، رییس کمیته آموزش مربیان هامبورگ و استعدادیاب و نماینده فدراسیون فوتبال آلمان بودیم و توانستیم پیوند و عهد خوبی بین دو طرف برقرار کنیم و به توافقی مکتوب پس از ۴ روز مذاکره برسیم که برای آغاز کار، اتفاق مثبتی است.

آنجفی ادامه داد: در این سفر بازدیدی از زیر ساختها و امکانات فوتبال آلمان داشتیم که برای مثال در آکادمی زیر ۱۷ ساله های هامبورگ شاهد مجموعه ای منسجم ۱۰ زمین چمن طبیعی و یک زمین چمن مصنوعی بودیم که این به خودی خود نشان می دهد جایگاه فوتبال آلمان در زمینه زیرساخت تا چه حد با ما متفاوت است.

وی افزود: همه این تلاشهای ما و همکارانمان به منظور رقم زدن آینده ای بهتر برای بچه های ماست و در همین زمینه مقرر شده است نمایندگان فوتبال آلمان برای تحت نظر گرفتن استعدادهای ما و بازدید از امکاناتمان به ایران سفر کنند که به احتمال فراوان این سفر در مهرماه صورت می گیرد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم خاطرنشان کرد: در صورتی که این استعدادیابها در میان بازیکنان ما استعدادی مطابق با استانداردهایشان شناسایی کنند شرایط انتقال آنها را فراهم خواهند کرد و علاوه بر این برگزاری دوره های آموزشی در زمینه آموزش سنین پایه برای مربیان آکادمی و دیگر مربیان استان و اصلاح ساختارهای فعلی ما نیز در طول این سفر از دیگر برنامه های هیئت آلمانی خواهد بود.

مهندس آنجفی افزود: ما ارتباطات دیگری نیز با دیگر باشگاه های مطرح دنیا خواهیم گرفت اما به دنبال هیاهو نیستیم و فقط می خواهیم با بالاترین بازدهی ممکن کار را برای فوتبال این شهر پیش ببریم.

وی کاروتلاش شبانه روزی در آکادمی باشگاه آلومینیوم را لازمه موفقیت این مجموعه دانست و افزود: ما قدمی رو در آغاز برداشته ایم و مطمئن هستیم که این قدم با همدلی و تلاش شبانه روزی مجموعه آکادمی و باشگاه به موفقیت می انجامد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در پایان با توجه به نیاز تیم فوتبال آلومینیوم به حمایت همه جانبه از سوی مردم در فصل آتی رقابتهای لیگ یک تصریح کرد: با فرهنگ سازی صورت گرفته در صدد آنیم که فضایی فراهم شود که خانواده ها، از جمله خانواده های فوتبال آموزان آکادمی باشگاه، با خیال راحت با فرزندان خود برای حمایت از نماینده لیگ یکی استان به استادیوم بیایند و علاوه بر این امیدواریم در آینده نزدیک شرایط به نحوی پیش رود که در کشورمان با موافقت با حضور بانوان در استادیوم ها، زمینه حضور خانواده ها در استادیوم بطور کامل فراهم آید.

در پایان این جلسه که با استقبال پرشور خانواده ها همراه بود، با برگزاری انتخابات از بین ۹ نامزد، آقایان سعید فراهانی و صادق اسلامی به عنوان نمایندگان اولیای فوتبال آموزان در شورای آکادمی باشگاه آلومینیوم انتخاب شدند.

 

انتهای پیام/