سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت:هیچ مربی حرفه‌ای در دنیا قول صعود و یا قول قهرمانی نمی‌دهد

به گزارش سرویس فوتبال فرتاک ورزشی، منصور ابراهیم زاده در نشست خبری امروز در باشگاه مس اظهار داشت:  ـ در سال‌های گذشته نیز بحث همکاری من و باشگاه مس مطرح شده بود و به شخصه دوست داشتم در این مجموعه کار کنم چراکه معتقدم شرق ایران و در مرکزیت آن کرمان دارای استعدادهای بسیار نابی در فوتبال می‌باشد که کشف و کار با آن‌ها بسیار لذت بخش است.

وی ادامه داد:مفهوم پشتوانه‌سازی و صعود با پشتوانه برای ما در این قرار دارد که به گونه‌ای به لیگ برتر صعود کنیم که دیگر هرگز آسناسور بین لیگ یک و برتر نباشیم بلکه کارهای زیربنایی را به طور واقعی و برنامه‌ریزی شده انجام دهیم تا در زمان صعود به لیگ برتر بتوانیم در این لیگ موفقیت‌های مد نظر را مطابق برنامه‌ریزی کسب کنیم.

سرمربی مس خاطرنشان کرد:زمانی که من با باشگاه مس قرارداد دوساله امضا می‌کنم به این مفهوم است که ما کار خود را بر مبنای آینده‌نگری بنا کرده‌ایم و این آینده‌نگری مستلزم صبر و حوصله است. نحوه‌ی کار ما نیز بر همین مبنا قرار دارد و شما می‌توانید این موضوع را از بستن تیم این فصل ما به خوبی احساس کنید.ـ تیمی را در این فصل گرد هم آورده‌ایم که می‌تواند در بازی‌های سخت لیگ یک نتایج خوبی را کسب کند و این بازیکنان به خوبی به شرایط سخت لیگ یک و نحوه‌ی بازی در آن آشنایی کامل دارند. با اضافه شدن محسن دلیر و کم شدن دغدغه ما در گلزنی، تیم ما به هارمونی بهتری نیز خواهد رسید.

وی ادامه داد:در رابطه با لیست درخواستی من از باشگاه باید بگویم که بهرشکل روز اول بودجه و معذوریت‌های باشگاه برای من تعریف شد و آن را شفاف به من اعلام کردند و من نیز بر اساس همین موضوع و توانایی مالی باشگاه لیست خود را اعلام کردم که البته مطابق بودجه و لیست اعلامی، نفرات مد نظر به خوبی به تیم جذب شد و تاکنون نیز باشگاه در زمینه حمایتی و آماده‌سازی تیم خیلی خوب از مجموعه‌ی تیم فوتبال حمایت کرده است.

سرمربی مس خاطرنشان کرد:هیچ مربی حرفه‌ای در دنیا قول صعود و یا قول قهرمانی نمی‌دهد اما من به شما یک قول را با صراحت تمام می‌دهم و آن اینکه قول می‌دهم شما با دیدن بازی‌های مس در این فصل به خوبی درک خواهید کرد که تیم ما با برنامه کار خود را انجام داده است و نظم کاری ما در زمین بازی کاملا مشخص خواهد بود.

وی ادامه داد:روز اول که به کرمان آمدم در ابتدا با بازیکنان شاخص کرمانی صحبت کردم که در راس آن‌ها فرزاد حسین‌خانی بود و کاملا علاقه‌مندم که او در تیم این فصل ما حضور داشته باشد. منتظر حضور هرچه سریع‌تر او نیز در تمرینات تیم هستیم تا هرچه‌زودتر با تیم به هماهنگی کامل دست پیدا کند.

سرمربی مس افزود:هیچ‌کس این جرات و این حق را ندارد که به من بازیکنی معرفی کند و یا بازیکنی را به من تحمیل کند اگر شخصی این موضوع را مطرح کند و آن را ثابت نکند نشان می‌دهد که بدون صداقت این موضوع را مطرح کرده است چراکه اگر روزی شخصی به من بازیکنی را تحمیل کند نه فقط از مس که به طور کلی از فوتبال خداحافظی خواهم کرد.

ابراهیم زاده خاطرنشان کرد:در زمینه کنترل حواشی رسانه‌ها باید در کرمان حواشی را جمع‌کنند نه اینکه بعضی مسائل بی اهمیت را بزرگ کنند چراکه ضررش به خود آن‌ها می‌رسد. هر موضوعی که احساس کردید حاشیه‌ساز است می‌توانید آن را در تمرینات با شخص من مطرح کنید تا از اصل موضوع مطلع شوید.

 

انتهای پیام/