یاسر فیضی زننده گل دوم ذوب‌آهن معتقد است که ذوب‌آهن تیم نیست بلکه باشگاه است و کارکردن در این تیم سبزپوش اصفهانی باعث می‌شود حرفه‌ای شود.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، مهاجم جوان ذوب آهن و آقای گل فصل گذشته لیگ دو درباره حضورش در این تیم گفت: از اینکه آقایحیی و باشگاه به من اعتماد کردند و از لیگ 2 به اینجا آمدم خوشحالم. پیشنهادات دیگری داشتم اما چون از قبل هم معتقد بودم که باشگاه ذوب‌آهن باشگاه است و نه تیم به اینجا آمدم. از اینکه نماینده‌ای از لیگ 2 در لیگ‌برتر هستم خوشحالم امیدوارم کاری کنم که نگاه اکثر مربیان و باشگاه‌ها به بازیکنان حاضر در لیگ 2 مثبت باشد و دوستانم را سال دیگر در لیگ‌برتر ببینم.

وی در ادامه گفت: در این 4، 5 هفته‌ای که به ترکیب ذوب‌آهن اضافه شدم بزرگان تیم از جمله آقای رجب‌زاده و حدادی‌فر که متاسفانه در حال حاضر مصدوم شده‌ است خیلی به من کمک کردند. علاوه بر آقایحیی و کادرفنی نکات مثبتی را گوشزد کردند که خیلی به جا افتادنم در این تیم در این مدت کم کمک کردند.

فیضی درباره سوپرلیگ و بازی مقابل استقلال‌خوزستان اینطور توضیح می‌دهد: بازی در نیمه اول دست ما بود و اگر کمی خوش‌شانس بودیم در همان دقایق ابتدایی می‌توانستیم نتیجه را به سود خود تمام کنیم که متاسفانه نشد؛ حتی موقعیت گلزنی برایم ایجاد شد که درون دروازه قرار نگرفت.

 

 

او در ادامه افزود: استقلال‌خوزستان تیم خوبی است، حسن‌ها در این است که اگر به این تیم گل نزنی مطمئنا با حملاتی که انجام می‌دهند به گل می‌رسند. همانطور که دیدید آنها ابتدا به گل رسیدند البته نقطه ضعف آنها هم در این است که از دقیقه 70 به بعد توان تیمی‌شان تحلیل می‌رود اما آنها دست از تلاش تا دقایق پایانی نکشیدند. در نهایت این ذوب‌آهن بود که با تمریناتی که در این چند هفته انجام داد و صحبت‌های آقای گل‌محمدی و کادرفنی توانست پیروز میدان باشد. البته اینکه ما میزبان بودیم هم خود یک پوئن مثبت به حساب می آمد و هواداران حاضر در ورزشگاه یار دوازدهم تیم بودند.

مهاجم ذوب‌آهن درباره مصدومیت حدادی فر تصریح کرد: آقای حدادی فر که آماده بودند و مصدومیت ایشان ذوب‌آهن را  در ابتدای فصل به شوک بزرگی برد. ما در تمرینات از قلمبند استفاده نمی کنیم تا بتوانیم با قدرت تمرین کنیم و برای مسابقات لیگ آماده شویم. او در حال تمرین کردن بود که ناگهان پایش روی زانو پیچید و متاسفانه دچار پارگی رباط صلیبی شد. امیدوارم که بتواند به زودی با قدرت به میادین بازگردد.

وقتی از او می‌پرسیم امسال در لیگ‌برتر به مانند لیگ 2 آقای گل خواهد شد پاسخ می‌دهد: آقای گلی در لیگ‌برتر به نسبت لیگ2 سخت‌تر است. البته در لیگ‌برتر بزرگانی مثل آقای طارمی و کاوه رضایی حضور دارند در ضمن ادینهو هم به لیگ ایران بازگشته و برای آقای گلی رقابت سختی دارم.

فیضی در پایان درباره تقدیم گل‌ها و پیروزی‌شان ‌به حدادی‌فر نیز افزود: پیش از بازی همه بچه‌ها با هم هماهنگ کرده بودیم که اگر گل بزنیم گل‌هایمان را به آقای حدادی فر تقدیم کنیم. مهدی مهدی‌پور به دلیل ارتباط نزدیک و دوستانه‌ای که با حدادی‌فر داشت بعد از گلزنی پیراهن او را گرفت و با پیراهنش خوشحالی کرد. در پایان هم جشن‌ قهرمانی‌مان را به او تقسیم کردیم. این تصمیمی بود که باشگاه و بزرگان تیم اتخاذ کرده بودند.

مصاحبه: "میرمحمدی"

 

 

 

انتهای پیام/