مدافع پیشین پرسپولیس و استقلال گفت: در همین سن و سالم هم شک نداشتم می توانم با خیلی از مدافعان شاغل در لیگ های برتر و دسته اول رقابت کنم

به گزارش سرویس فوتبال فرتاک ورزشی، مهدی هاشمی نسب درباره حضورش در تمرین تیم ب پرسپولیس اظهار داشت: همه دوستانم و همبازیان قدیمی ام می دانند خودم هر روز یک و نیم الی دو ساعت تمرین می کنم. صبح امروز بود که با حسین عبدی صحبت می کردم و او به من گفت ساعت 4 بعدازظهر در زمین شهید بهشتی باشم تا دور هم تمرین کنیم. طبق قرار رفتم و مشغول تمرین شدم و تازه فهمیدم تیمی که با آن مشغول تمرین هستم تیم ب پرسپولیس نام دارد. 

وی درباره اینکه آیا باز هم در تمرین تیم ب پرسپولیس حضور خواهد یافت یا نه گفت: من هرکجا دلم بخواهد می روم. الحمدالله رفقای بسیار خوبی در کشورم دارم که هرجا اراده کنم می توانم بروم کنار تیم های رفقایم. شاید دلم بخواهد فردا بروم سر تمرین تیم علی دایی یا سر تیم علیرضا منصوریان یا سر تمرین تیم یحیی گل محمدی. انتخابش با خودم است. 

هاشمی نسب در پایان گفت: ای کاش اینقدر که رسانه ها و خبرنگاران حرفه ای و به روز شده اند فوتبالیست های ما هم حرفه ای می شدند چون در همین سن و سالم هم شک نداشتم می توانم با خیلی از مدافعان شاغل در لیگ های برتر و دسته اول رقابت کنم. 

 

انتهای پیام/