دیران باشگاه پرسپولیس از غیبت هماهنگ شده هافبک دفاعی این تیم خبر می دهند اما خوب می دانند که این بازیکن فعلا قهر کرده است.

سرویس لیگ برتری فرتاک ورزشی،کمال کامیابی نیا چند روزی است به تمرینات تیمش نمی رود و شایعات زیادی در باره غیبت او مطرح شده است. 

 

در حالی که برخی مسئولان باشگاه علنا از دلیل غیبت وی ابراز بی اطلاعی کردند برخی دیگر تاکید دارند که غیبت او هماهنگ شده است اما اخبار موثق حکایت از قهر این بازیکن دارد.

 

کامیابی نیا شب گذشته حتی از گروه تلگرامی بازیکنان پرسپولیس نیز بیرون رفته تا مشخص شود موضوع جدی است.

 

طبق اخبار رسیده کامیابی نیا از یک طرف خواستار دریافت بخشی از مبلغ قراردادش شده و از طرف دیگر نسبت به رقمی که برایش در نظر گرفته شده رضایت ندارد و گویا مبلغی بیش از رقم اعلام شده با وی توافق شده بوده است.

 

هافبک دفاعی ملی پوش قرمزها در این خصوص با مدیران باشگاه نیز تماس گرفته که گویا پاسخی نگرفته و این بی محلی حسابی او را عصبانی کرده تا جایی که تصمیم گرفته حضور در تمرینات را تحریم کند.

 

بی شک این اتفاق به سود او نخواهد بود چرا که برانکو نشان داده خیلی سخت بازیکنان را به ترکیب تیمش راه می دهد و این اقدام کامیابی نیا می تواند پس از حل شدن مشکلش با باشگاه به نیمکت نشین شدنش بیانجامد چرا که احمد نوراللهی این روزها حسابی آماده است!

 

انتهای پیام/