کریم باقری : هر بازیکنی حق دارد برای آینده اش تصمیم بگیرد. طارمی و رضاییان هم همین حق را داشتند

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، و به نقل از تسنیم، کریم باقری در مورد ادامه حضورش در پرسپولیس گفت: من روز شنبه با آقای طاهری صحبت کردم و در نهایت توافق کردیم در فصل آینده هم کنار پرسپولیس باشم. باشگاه در این مدت بیشتر روی برنامه‌های فصل آینده و جذب بازیکن تمرکز داشت، ولی با این حال چون این موضوع کمی طولانی شده بود، احساس کردم که حضورم در پرسپولیس منتفی است. البته قبلاً هم گفتم که دوست دارم تیم محبوبم موفق باشد و حرفی هم نزدم تا مبادا این ذهنیت به وجود بیاید که ناراحت هستم.

وی در پاسخ به این سؤال که نظرش درمورد پرسپولیس فصل 96-95 چیست، عنوان کرد: ان‌شاءالله که تیم خوبی را وارد مسابقات خواهیم کرد. پرسپولیس فصل گذشته هم نتایج خوبی گرفت و از لحاظ فوتبالی عملکرد خوبی داشت. امیدوارم امسال بتوانیم شرایط بهتری را تجربه کنیم. هواداران پرسپولیس انتظار دارند که قهرمانی تیم‌شان را ببینند و امیدوارم انتظارات آنها را برآورده کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به جدایی مهدی طارمی و رامین رضاییان که باعث ناراحتی هواداران این تیم شده است، گفت: هر بازیکنی می‌تواند برای آینده تصمیم بگیرد و رضائیان و طارمی هم تشخیص دادند که از پرسپولیس جدا شوند. البته هواداران از نحوه جدایی این بازیکنان ناراحت هستند و همین مسئله باعث شده تا آنها واکنش نشان دهند. با این حال معتقدم پرسپولیس باید کار خودش را انجام بدهد، چون این شرایط ممکن است برای هر بازیکنی ایجاد شود.

باقری در مورد اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند برای این دو بازیکن جانشین‌های خوبی در نظر بگیرد، گفت: در سمت راست که بازیکنانی مثل حسین ماهینی و همچنین محرمی بازیکن فصل گذشته ملوان حضور دارند و مطمئناً باشگاه دنبال جذب یک مهاجم نوک هم خواهد بود.

منبع:ورزش سه